Wpis z mikrobloga

mirki, czy istnieje jakaś możliwość stażu lub choć trochę rozwijającej pracy jeden dzień w tygodniu? jakakolwiek branża tak naprawdę, bo licealista hier, więc 0 wykształcenia, mam jakieś tam umiejętności, ale tak naprawdę nic konkretnego (obsługuje programy graficzne, montuje wideo, tworze muzyke, prowadze kilka fanpagy, mam prawko, umiem spoko angielski).

interesowałoby mnie raz w tygodniu, co soboty coś porobić, najlepiej płatnie. istnieje jakakolwiek szansa ze cos znajde? w jakich branzach szukac? gastronomia czy moze jest jakas inna szansa? tak zeby sie rozwinac najlepiej
miasto - #krakow

#praca #staz #szukampracy
  • 4
@DanekRBI: no wlasnie obecnie szukam inspiracji, moge tak powiedzieć ładnie. chce zobaczyc jak wyglada praca w różnych branżach. programowanie samo w sobie raczej mnie nie interesuje + slyszalem ze na rynku jest przesyt.

myslalem o e-marketngu, jakies social media ninja czy cos, ale tam tez mocny przesyt, dzieciakow ktore mysla jak ja jest mnostwo.

myslalem o gastro, bo latwo byloby cos takiego znalezc i cos zarobic (pomocnik kucharza czy cos), ale
interesowałoby mnie raz w tygodniu, co soboty coś porobić, najlepiej płatnie


@ehhhh: nie ma szans - chyba, że masz jakiegoś wujka ;)

jeżeli interesuje Cię informatyka i programowanie (ale nie myl tego z "a czy próbowałeś programowania" ( ͡° ͜ʖ ͡°)) to polecam Ci wkręcenie się w jakiś projekt Open Source np z Mozilli - tam często potrzebują nawet jakichś drobnych robótek, a jest to bardzo rozwijające
@powaznyczlowiek: pomysł z domem kultury super, pomyślę nad tym

no ja mam świadomosc, nie wiem czy slusznie mysle, ze jeśli znajde cos platnego to jakaś gównorobota, a jeśli coś rozwijającego to za darmo ;/ niemniej wolałem zapytrać

no programowanie mnie tak srednio interesuje, chyba ze naprawde miałbym jakieś konkretne możliwości w tym kierunku, typu pojawilaby sie okazja bardzo dobrych, nawet darmowych praktyk