Wpis z mikrobloga

Mirki, z racji tego że chce zmienić swój obecny bank co byście polecili bardziej ? Wybór miedzy #ing a #mbank no może jeszcze euro.
Jak obsługa klienta i jak duze są opóźnienie w księgowaniu płatności ?
Dzięki

Jaki bank posiadacie ? W komentarzu proszę o staż

  • mBank 55.9% (19)
  • ING 38.2% (13)
  • Eurobank 5.9% (2)

Oddanych głosów: 34

  • 16
@freakshow: jakie opóźnienia? Masz tabele z sesjami elixir dla każdego banku. Obsługa wszędzie daje ciała. Najważniejsze jakie konto, karta i co z dodatkowych produktów potrzebujesz. Sprawdz oba systemy transakcyjne www i mobile. Bez tego wybierzesz coś wg porady na wykopie?
@Sefton: Może źle to nazwałem, chodzi o rozliczanie płatności kartą głownie. W obecnym jest tak że potrafi ona sie pojawić na wyciagu po 4-5 dniach a czasami po 2-3. Nie ma reguły, same przelewy wiem jak działają i jak je bank księguje. Poza tym do zmiany skłaniam m.in jeszcze przez słabą obsługe klienta. Miejmy też jasność nie jestem jakimś ą ę ale chciałbym zeby załatwienie czegoś przez infolinie nie trwało wieczności.
@freakshow: największe banki standardy obsługi mają bardzo podobne. Ważniejszy jest brak fuckupów. W mBank mają ich sporo ale to przez to, że mam tam 2prywatne i 1 konto służbowe. Czekanie na reklamacje po 4 miesiące bo pracownik się zwolnił, składanie reklamacji na reklamacje etc. To jak z telekomami, w Twoim ciągle masz problemy więc idziesz do konkurencji a klienci konkurencji robią to samo - zawsze druga kolejka w sklepie wydaje się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzysztof-es-545: wystarczy że mało korzystasz albo nie zwracasz uwagi na ich wady bo tu nie chodzi o to, że przelew nie wyjdzie a choćby o nagminne i celowe łamanie braku zgody marketingowych i tym podobne sprawy.
nagminne i celowe łamanie braku zgody marketingowych


@xetrov: No to chyba naprawdę mam szczęście. Od dnia wycofania zgód marketingowych nie otrzymałem ani jednego telefonu ani maila.

No naprawdę nie mogę złego słowa powiedzieć o mbanku.