Wpis z mikrobloga

  • 0
@johnmorra: na Twoje zdanie szczerze mówiąc liczyłem najbardziej, bo wiem, że ogarniasz temat ( ͡° ͜ʖ ͡°) wybierając między rapid a franqie, co byś wybrał? Wiem, że są jakieś pakiety.
@kcpi: franqie ma po prostu zbiór róznych dostawców ten drugi za 10 euro to genip 3 bodajże to rapid a pierwszy to nie wiem.

Pierwszy najtańszy pakiet 5euro chodzi znosnie ale nie ma wszystkich kanałów w full hd na czym mi zalezy bo mam 55 cali tv... ponadto nie ma niektórych kanałow zagranicznych.

Rapid mozna dostac za miesiac za 10 euro np. tutaj to ich oficjalny reseller http://kkzservices.com/ wychodzi polowe taniej
@dzazzio:
Od zawsze polecsm kkz service( czyli reseller rapida)

Jak chcesz same polskie to strims.tv lub plusx.tv

Z ta różnica ze strims jest mozliwosc zaoszczedzenia i mozna kupic na wiecej miesiecy po nizeszej cenie. Dodstkowo maja pakiet z kanalami sportowymi z UK i USA (np. Espn ktory jest zajebisty bo odbiers w 50 klatkach) zajebiscie sie mecze czy f1 oglada
@dzazzio

Plusx mial wprowadzic multiroom ale nie wiem czy juz jest. No ale to za dodatkową oplata tak czy siak. Ogolnie to sie malo co oplaca dla sprzedawcy dlatego nie jest to popularne