Wpis z mikrobloga

- Bądź europejskim mjastem;
- Przewalaj hajs tylko na rzeczy związane z pijarem (Igrzyska Sportów Niechcianych, Europejska Stolica Kulturwy, Pseudokopacze);
- Oszczędzaj hajs na rzeczy które są niezbędne do funkcjonowania miasta (np komunikacja);
- Rób generalny remont pętli Oporów. Zastosuj najgorszej jakości stal, nie stosuj smarownic na łuku.
- Efekt? Wprowadź ograniczenie na pętli do 10 kilometrów na godzinę, łuk który był w generalnym remoncie 3 lata temu nadaje się do... generalnego remontu;
- No ale zawsze można znowu walnąć kampanie reklamową Przesiądź się do tramwaju bulwo xD z grafiką Złomstala 3.0 xD.

Jak ja gardzę tym mjastem
#wroclaw #codzienneszkalowaniewroclawia #mpkwroclaw
Pobierz Bratkello - - Bądź europejskim mjastem;
- Przewalaj hajs tylko na rzeczy związane z ...
źródło: comment_N1zVUGdUNgmCsWrKxf8XYjAbb3GSL3TO.jpg
  • 41
@Bratkello mam sąsiadkę która mieszkała całe życie w Wrocławiu i mówi że dzięki Dutkiewiczowi to miasto się tak dobrze rozwinęło. To dobrym był prezydentem miasta czy #!$%@??
@Bratkello ale tak chłodno to jak w końcu jest? S8 mam do Wrocławia jakieś 70 km( najbliżej do dużego miasta) czyli jakieś 40 minut autem i często bywałem czy to w Koronie czy na rynku.
@Bratkello: cały czas wszystko modernizują, ale ten odcinek mimo że od lat ma być naprawiony – wciąż leży i kwiczy. Zdaje się, że za rok chcą się nim zająć xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@enron, @Bratkello, przecież to jest jeden z najstarszych odcinków torów w Krakowie, który nie był modernizowany, a tylko poprawiany na gorąco w razie awarii. Dosyć nowe, ale już funkcjonujące parę długich lat, torowisko na Czerwone Maki, jak i sama pętla, są w bardzo dobrym stanie, pomimo tego, że jest to chyba jedna z najruchliwszych tras. ;)
@Little_Juice:
Obecnie to obecnie. Chodzi mi o poprzednie reelekcje, które Dudi wygrał w miarę gładko. A tak naprawdę to co konkretnie tak dobrego zrobił Zdrojewski? Poza tym, że odwalił kawał dobrej roboty przy powodzi - czego nie neguje.