Wpis z mikrobloga

wybitna osobowość technologiczna, ekspert, pionier, prekursor i inicjator trzymania kamerki w ustach podczas jazdy na skuterze jest osobą której nie stać aby wykupić dzień za darmo bez limitu GB w sieci play aby dać swojej ponad 250K widownie live bez żadnych przeszkód, nie jest w stanie nawet poświęcić 20 zł na jakikolwiek pakiet aby transmisja była OK - o mamy internet w hotelu, nie nadprodukowałem vlogów to se Grażka puścimy live a jutro damy coś z wyjazdów, Ty będziesz czytała co tam piszą a ja oczywiście wymijająco podpowiadam ale dziś krótko bo odwiedziliśmy dziś trzy miejsca z rekomendacji ale chcę jeszcze na burgierka skoczyć zatem szybko, szybko (w miedzy czasie z 50 razy zaczęło ciąć połączenie z którego zachowało się 16 min. transmisji)

oczywiście temat spotkania z widzami w Lublinie sprowadził do tego, że nie zna miasta - po prostu ma Was głęboko w dupie, pojechał sobie tam na prywatny wyjazd i ma w dupie interakcje z widzami bo doskonale wie, że przyjdą 14-17 latkowie a to nie jego towarzystwo
#mocnyvlog
  • 9
@ajfonse: dalej było jak już lagowało chociaż pierwsze 10 minut było normalne dalej nie oglądałem jak cięło ale na bank powiedział, że Lublina nie zna i nie ma odpowiedniej miejscówki na takie spotkanie bo nie wie w której będzie fajnie
@se_mallo: no właśnie to jego sprytne myślenie aby się widzowie #!$%@? i nie męczyli spotkaniami - słuchajcie nie znam miasta i nie wiem jaką miejscówkę wybrać a doskonale wie kto przyjdzie a lokal bez problemu się znajdzie, tyle rekomendacji co on dostał i ludzie znają Lublin no ale Bebzun ich przechytrzył