Wpis z mikrobloga

Czy mi się do rzeczy wydaje, czy ten sam #jkm, który tak bardzo zasmiewal się do łez ze słynnych opasek antygwałtek, pisze teraz, że aby ochronić się przed gwałtem wystarczy powiedzieć "ależ dobry panie, proszę mnie nie gwałcić"?
Kampania wyborcza jeszcze nie ruszyła, a Korwę już jest pretendentem do najgłupszej wypowiedzi tejże.
#protokol476 #476 #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #feminizm #korwin
Pobierz
źródło: comment_GZ55ic1OYr20jaS6E6hiGpDjQDQuSW1c.jpg
  • 9
@Gwyn66: Przecież ma rację, co w tym takiego?

pisze teraz, że aby ochronić się przed gwałtem wystarczy powiedzieć "ależ dobry panie, proszę mnie nie gwałcić"?

A to jest zwyczajny chochoł i wystarczy przeczytać, wrzucony przez samego ciebie obrazek, żeby się o tym dowiedzieć.
No chyba, że robisz to nieświadomie, ale to tylko świadczy o tym, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
@Szykotym87 żaden chochoł, Korwin napisał, że wystarczy jak 10-latka odwoła się do sumienia księdza i to wystarczy, żeby zapobiec pedofilii. Pomijam już, że trudno żeby 10-latka wiedziała co molestujący ją ksiądz pedofil jej właściwie robi, ale to jest tak piramidalna bzdura, że aż trudno mi uwierzyć, że ktoś będzie próbował tego bronić. Jak widać po twoim przykładzie, myliłem się.
Ze tak zacytuję mistrza Kenobiego: Któż jest większym głupcem: głupiec czy ten, kto
@Gwyn66:

Korwin napisał, że wystarczy jak 10-latka odwoła się do sumienia księdza i to wystarczy, żeby zapobiec pedofilii.


I kolejny chochoł xD Robisz to specjalnie, czy naprawdę nie znasz znaczenia słów, których używasz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwyn66: Poniekąd każdy, kto się trzyma z księdzem bliżej niż dwa metry, nie powinien się dziwić konsekwencjom.Ryzyko wpisane w kontakt z klerem jest znane od lat. :)