Wpis z mikrobloga

Co tydzień widzę na wykopie te przepychanki odnośnie #zakazhandlu i się dziwię, że się wam chce kopać z tymi trollami xD Ja na to leję, bo we mnie to w ogóle nie uderza, ale ten durny zakaz jest nie do obrony, bo nie ma najmniejszego sensu. Tak zwyczajnie. Zwłaszcza, że są solidne argumenty przeciw jak np. dorabiający studenci.
Nie dość, że pełno jest u nas durnych zakazów/nakazów to jeszcze dodajmy
  • Odpowiedz
@SoboleskU: Nie jestem specjalistą od budowlanki. Natomiast raczej każdy ogarnięty gość, który miał do czynienia z remontowaniem wie jak to wygląda i ile trwają czynności. Ty najwyraźniej nie, skoro uważasz, że tynki schną tego samego dnia, po czym możesz położyć od razu dwie warstwy gładzi, one natychmiast wyschną, tak samo jak i grunt, który na nie pójdzie za chwilę, bo jeszcze masz zamiar tego samego dnia pomalować.

Chciałbym to obejrzeć,
  • Odpowiedz
@Rimfire: > Nie jestem specjalistą od budowlanki
Masz racje - nie jesteś.i przestan pisac o rzeczach o ktorych nie masz pojecia.kurna gosciu jestes jak wrzód na dupie.bedziesz mi przez tydzien pisal ze sie nie da.a ja to robilem wiele razy.co za ćwiek
  • Odpowiedz
@SoboleskU: Jasne, że robiłeś. Na pewno też zdążyłeś dać nogę zanim ktoś zauważył jakość tego wykonania. Jesteś jak ten pan Wiesio z Blok Ekipy. Takich partaczy jak ty pokazywali w Usterce, wraz z efektami ich usług.

Z ciekawości kliknąłem w twój profil i zanim jeszcze to zrobiłem wiedziałem czego oczekiwać. Aktywny w tagu daniel magical. To z niezłą patologią umysłową mam do czynienia.
Rimfire - @SoboleskU: Jasne, że robiłeś. Na pewno też zdążyłeś dać nogę zanim ktoś za...

źródło: comment_vjY945sk2co3ImLLIg0hupbgdov8uA0U.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
ja wiem ze mozna to zrobic dobrze bo to robilem a ty wiesz lepiej bo jestes ogarnietym gosciem( ͡° ͜ʖ ͡°) i co to za argument z tym magicalem? moze sprawdz kim byl moj dziadek?to tak jak bym powiedzial ze jestes patusem bo ogladasz Blok Ekipe i Pana Wiesia( ͡º ͜ʖ͡º) takie ataki swiadcza tylko o tym ze sie zagotowales i nie masz
  • Odpowiedz
@SoboleskU: Bałeś się na tyle, żeby usunąć @ mój nick z komentarza żebym nie dostał powiadomienia o twoim skamleniu. Teraz to już nawet nie ma sensu się pastwić nad taką niziną intelektualną. Obejrzyj sobie 20:10 na TVP1 program o swoich idolach, menelach z YouTuba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz