Wpis z mikrobloga

@Rimfire ile ci płacą? bo już któryś tydzień z rzędu bronisz tego durnego pomysłu XD nikt o zdrowych zmysłach by nie produkował ścian tekstu żeby udowadniać słuszność tego zakazu, no chyba że chodziłes do klasy z moderacja
  • Odpowiedz
@Rimfire: robiłeś w ogóle kiedyś remont, czy tak sobie tylko dywagujesz? oczywiście, ze zrobisz, poza tym dwa dni weekendu a nie jeden. Ty manipulujesz, bo remont to nie zawsze WIELKI remont. z reszta nadal się nie odniosłeś do tego, dlaczego ktoś w ogóle ma mi zakazywać dokupienia potrzebnych rzeczy akurat w niedziele, dzień jak dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
eot, bo dyskusja do niczego nie prowadzi
  • Odpowiedz
@pollyanna: Tak, w jeden dzień wkręcisz kartongipsy, zagładziujesz, gładź wyschnie, nałożysz drugą warstwę, to wyschnie, po czym zeszlifujesz, zagruntujesz, to wyschnie, po czym pomalujesz, to wyschnie, i pomalujesz drugą warstwę. Żyj dalej w swoim świecie fantazji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zawalic_ci_caluska: Naucz się czytać. Udowadniam, że coleżanka @pollyanna manipuluje dla atencji. Poza tym, to od kiedy ja ten zakaz popieram? Nawet dzisiaj pisałem kilka godzin temu, "wolałbym, żeby zakaz handlu w niedzielę nie obowiązywał". Tak ciężko kliknąć w profil? Łatwiej podpinać wypowiedzi do swojej ideologii?
  • Odpowiedz
Czyli w zasadzie nie masz remontu, a mówisz o poprawianiu nierówności. Wymyślasz hipotetyczną sytuację, która się Tobie nie przydarzyła, a nawet jak by się przydarzyła nie ma zastosowania, bo gdzie byś miała bałagan i w jaki sposób skoro tylko zalepiasz nierówności?


@Rimfire słuchaj misiu kolorowy, gdzie w najbliższym osiedlowym dostanę płytę karton gips, narożniki i kantówki drewniane? Bo mamy dziurę po drzwiach i chciałbym ja dzisiaj wyrównać...
M_longer - > Czyli w zasadzie nie masz remontu, a mówisz o poprawianiu nierówności. W...

źródło: comment_VifHtF4SyWk3dKT37ytUwjpUhvMKkmAt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@JulienSorel: A #!$%@?, dorzucę swoje dwa grosze. Byłem na urlopie na motocyklu, w piątek mojej dziewczynie zepsuł się motocykl i musieliśmy zjechać do Polski. Dojechaliśmy dzisiaj rano. Planowaliśmy wrócić dopiero za półtorej tygodnia, więc w lodówce pustki. I co? Wracam dzisiaj I #!$%@?, niedziela niehandlowa. Musiałem odwiedzić 5 różnych sklepów żeby zrobić śniadanie. #!$%@? zakaz handlu.
  • Odpowiedz
@Rimfire: w jeden dzień nie. W dwa, przy obecnych temperaturach? Jak najbardziej możliwe.
Swoją drogą mi dziś przyszedł do glowy pomysł na jak najbardziej możliwe w jeden dzień do skończenia DIY ale też nie zrobię, bo markety budowlane zamknięte ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Rimfire: > to beka. Takiego czegoś nie zrobisz w jeden dzień, więc tak czy siak, "robota będzie stała". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chyba nigdy nie robiles remontu, co? xD przeciez to jest godzina roboty, nawet jak masz do dyspozycji brzeszczot a nie wyrzynarke. Kartongips tnie sie i przykreca jak marzenie.
  • Odpowiedz