Wpis z mikrobloga

@lyman11: To w sumie zależy, bo szkło, za które dałem 40 zeta odkleiło się pod wpływem deszczu po 3 miechach xD
A takie za 8 złotych trzyma do dziś. Ale wolę nie testować sprawności tychże szkieł, bo mógłbym się przerazić.
@lyman11: No ja teraz sobie nie wyobrażam telefonu bez szkła. Niezależnie jakiego. Mój sony, który upadł na beton wygląda jakby ktoś w niego strzelił z karabinu xD
A wszystko dlatego, że ani etui, ani szkła nie miałem na nim
@lyman11: Jaka zniżka xD? Ja tam zwyczajnie xiaomi mam i brałem stuff polecany przez @MiSpot. Szkło niestety się nie sprawdziło, ale etui jest całkiem spoko. Chociaż plastik wokół poszedł się walić z mojej winy, bo miałem za krótki jack w słuchawkach i musiałem odginać etui by posłuchać muzyki xD
@Niggalke: Ale ty zdajesz sobie sprawę z tego że telefony po to robi się takie cienkie żeby mozna było do nich stosować ETUI i nawet jak zwiększysz jego grubość 3x to wciąż jest cienki ? xD
@lyman11: też dbam o telefony(opo here) i wszystkie po latach wyglądają jak nówki, aczkolwiek w przypadku OP ostatnie modele mają niewymienną baterię więc i tak są to jednorazówki :(
@woleratler: najnowszy model ma szklany unicase (czy tam ceramiczny) a trójka zdaje się aluminium także tak średnio bym powiedział, coś mi się też kojarzy że w niektórych Bateria jest zlutowana na stałe.. Jedynie opo było to w miarę łatwe...
Wiadomo że na upartego może i się da ale dla 90% szarej populacji to oznacza wizytę w serwisie i oszpecenie fona.. A nie o to chodzi.. Lipton