Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Dzyszla: chyba tylko w przypadku, w którym trafią na prokuratora, który ma przesadnie rozwiniętą wyobraźnię religijną, oraz sędziego, który w mokrych snach wraca do czasów palenia na stosie... co w sumie w dzisiejszej Polsce wydaje się nie być wcale niemożliwe...
@Dzyszla: tak jak pisałem, zależy od sędziego. Z drugiej strony, gdybyśmy mieli inny klimat polityczny, pewnie by było łatwiej się wybronić. No bo w sumie to przecież nie musi być Biblia, może mieć tylko okładkę. Następnie, napis na ciele (my wiemy co głoszący) jest nie do końca czytelny. Kolejna sprawa - z Biblią nic się nie dzieje. Nie palą jej, nie drą, nie szczają do środka itd. A za samą nagość
@noitakto akurat czy to tylko okładka, czy nie - nie ma znaczenia. Po prostu zaznaczam, że takie postępowanie jest głupie, bo może być łamaniem prawa, i nigdy bym czymś takim nie ryzykował już #!$%@?ąc od wszystkich innych kwestii.
@Dzyszla: myślę, że to moze mieć znaczenie, czy to tylko okładka, czy nie, bo ciągle jeszcze trzeba udowodnić winę, a nie niewinność, a czy głupie to postępowanie, czy nie, to inna sprawa. W dzisiejszej Polsce to powoli manifest, i ja to szanuję, właśnie przez to, że komuś może w ogóle przyjść do głowy, że ktoś mógłby mieć prawo kogokolwiek ścigać za takie zdjęcie. Trochę to pachnie PRLem i "zaplutymi karłąmi reakcji",