Wpis z mikrobloga

Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem

Tekstowy poradnik dotyczący kwestii ubioru dla weselnego gościa pomógł do tej pory ponad stu tysiącom mężczyzn. Miałem dylemat, czy jest sens tworzyć jego wersję filmową w połowie sezonu ślubnego. Stwierdziłem jednak, że nie ma co zwlekać, bo to swoisty evergreen, przez co będzie przydatny dziś, jutro, jak i za rok czy dwa. Chciałbym oddać go w ręce Wasze jak i tych, którzy śledzą poczynania znalezisk w wykopalisku:

https://www.wykop.pl/link/4479507/nie-badz-januszem-wesel-ubierz-sie-dobrze-jako-gosc/

Tradycyjnie wzywam serdecznie moich wiernych druhów i druhny, którzy zawsze służą mi pomocą jak i dobrym słowem:
@Mroczny_Pyton @Xune @KaczuszkaSpodDzbanuszka @wrednota @Petters @alpag @Espo @thewickerman88 @TadeuszSynZygmunta @Wiedzmin @MaciejLU @Sarpens @robodeka88 @Destr0 @ReaSSe @daj_pan_spokoj @Rain_ @Kapitalis @mahakaM @Dutch @Nadrill @AllOver @PiersiowkaPelnaZiol @dGustator @hidd3n13 @kAdi @Kierownikdzialuzycie000 @Mit_o_chondriach @MrTofu @CygaroZWasem @sidhellfire @betonkomorkowy @lent @Teopold_Lyrmand @Myszoskocznia @PurpleHaze @Bulbaszka @SmallCaracan @MaxiimumR @lucyana1964 @Mr--A-Veed

jak również wszystkich tych, którzy uznają ten materiał za wartościowy do wsparcia dzieła zaprezentowania go użytkownikom na stronie głównej. Taka wiedza może dla niektórych okazać się istnym wybawieniem – ślub bowiem bierze się raz do kilku razy w życiu, a gościem weselnym można być nawet kilka razy w miesiącu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dziękuję za wszelkie wykopy, komentarze i inne formy wsparcia! Jestem za nie tak wdzięczny, jak szeroki jest rozstaw moich uszu. A dobrze wiecie jaki on jest (òóˇ)

Pozdrawiam serdecznie,
Wasz Uszaty

#ubierajsiezuszatym #menswear #klasycznaelegancja #poradnik #youtube #wesele #slub
UszatyBloger - Czołgiem wszystkim Mirkom i Mirabelkom spod #ubierajsiezwykopem 

Te...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UszatyBloger: z tego co wiem, to zestaw koordynowany z kamizelka. Styl mocno Leśniakowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) buty miał monki od loake, zrobiły nie lada furorę, bo część widziała po raz pierwszy takie buty na oczy xD
  • Odpowiedz
@UszatyBloger: co do szerokosci krawata - sledzie sa ok, o ile sa proporcjonalne. Zreszta, we wszystkim trzeba zachowac proporcje. Tak jak z dopasowaniem garnituru, tak z szerokosciami klap, tak samo z szerokoscia krawata i rozlozystoscia poszetki.
Jeszcze co mi sie rzucilo w oczy na weselach, co moim zdaniem nie pasuje - koszule z jakimis fantazyjnymi guzikami, obszyciami, podszyciami, przeszyciami, wstawkami innego materialu itp. dodatkami. Wydaje mi sie, ze bardziej pasuja
  • Odpowiedz