Wpis z mikrobloga

@aesthetic_njr: @quarox: dzięki za odpowiedź. Jeżeli faktycznie ta impreza nie wypali to będzie lipa, bo w przyszłym roku będą się musieli dużo nagimnastykować, żeby ludzie im ponownie zaufali. Chyba, że całą agencję szlag trafi, bo inny swój projekt - Czad festiwal odwołali już jakiś czas temu. Sam odpuściłem ten event ze względu na lu, ale jestem zdania, że im więcej się dzieje, tym lepiej - zwłaszcza, że z takich kilkudniowych
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: tak naprawde to trzymalem kciuki za ten festiwal ale wstrzymalem sie z kupnem biletow, moze i dobrze bo od poczatku cos bylo nie tak. Sam festiwal wygladal niezle - mial szanse na gosci z czech/slowacji - lineup lepszy niz na SF a projekt tej glownej sceny naprawde fajny. Za rok moglby byc duza konkurencja dla SF - ale wyszlo jak zawsze.
@quarox: możesz powiedzieć, co ci się wydawało z festiwalem "nie tak" ? :). Sam byłem mocno zainteresowany, zwłaszcza, że nie musiałbym pół Polski jechać, ale wraz z ogłaszaniem lu coraz bardziej stwierdzałem, że to jednak nie dla mnie. Obiektywnie mówiąc lu jest bardzo dobry, zwłaszcza scena hardstyle cieszyła by się popularnością, zważywszy na to, że w PL nie ma dużych eventów z taką muzyką.
@A_E_S_T_H_E_T_I_C: @quarox: @quarox: Imo sama lokalizacja też była słaba. Dojazd tam jest trochę problematyczny, zdecydowanie lepiej gdyby było to gdzieś gdzie dojazd jest dobry (centrum, 3miasto, nawet okolice Krakowa/GOPu) a nie już praktycznie na końcu pl. Sam zastanawiałem się nad tym ale jednak dojazd itp. skutecznie mnie zniechęcił.