Wpis z mikrobloga

Hej, z racji, że martwię się o Wasze zdrowie i higienę psychiczną zaprosiłmm szkolną psycholog do siebie do domu. Równo o 15 zaczniemy czytać Wasze pytania zamieszczone pod tym wpisem. Pani Krystyna postara się pomóc Wam z waszymi problemami związanymi z dorastaniem

#ama
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pablita: pierwsze pytanie do #ama z panią Krystyną: czy woli pani walczyć z kaczką wielkości konia czy ze 100 liniami wielkości kaczki? I durgie pytanie: ile pani zarabia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablita: Nie umiem się obudzić, lubię spać. Wstanę albo aż będę miał dosyć leżenia albo jak ktoś mnie obudzi. Budziki mało kiedy dają radę mnie podnieść z łóżka. Mało kiedy się wysypiam. Mam jakiś problem psychiczny co coś z organizmem? Nie ukrywam, ze to przeszkadza mi w życiu codziennym. Aha ale mam już prawie 20lat, ale liczę na pomoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pablita: to ja mam takie pytanko:
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
  • Odpowiedz
@pablita:
- Skoro psy poca sie przez jezyk to po co im pachy?
- Jak spotkam Hello Kitty i chce sie przywitac po angielsku to mam powiedziec: ''Hello Kitty'' czy "Hello Hello Kitty''?
- Dlaczego jak jem np. kebsa w lokalu i chce wziac jedna chusteczke z tej podstawki to zawsze wyciaga sie z ich z 50 naraz? Co za debil to projektuje.
  • Odpowiedz
@pablita: ^dlaczego psychologowie w szkolach zazwyczaj nie widza problemu dokuczania na przerwach?
dlaczego wychowawcy nie sa przez was wyczuleni na sygnaly, ze cos sie dzieje nie tak? (zle oceny, opuszczanie lekcji, brak humoru)
dlaczego przez tyle lat nauki tylko raz wiedzialam jak wyglada szkolny psycholog? (bo przypadkiem mielismy technike w "piwnicy", a ona miala "biuro" obok) nie powinniscie byc rozpoznawalni, zeby dzieci sie was nie bali??
  • Odpowiedz