Wpis z mikrobloga

@semaj: Siemanko, widzę szwedzką z balkonu (i biedronke obok). W ciągu dnia bardzo bezpiecznie, wieczorem jak wszędzie czasem ktoś pijany drze morde, ale nie zauważyłem jakichś przypałów grubszych. Po 2 w nocy czasem kręci się element bardzo różny, ale to też chyba wszędzie. Mieszkam tu 2 lata, z psem po 00:00 wychodzę czasem w kapciach żeby go odsikać. Narzeczona też wychodzi, albo wraca czasem kolo 23:00 od rodziców jak przyjeżdża pociągiem
@semaj ja bym jednak szukał w innych rejonach.

W dzień raczej jest spokojnie, chociaż na pewno patola się tam zdarza, w nocy mimo wszystko wolałbym się tam nie zapuszczać. 20 razy przejdzie nocą spokojnie, a za 21 może akurat źle trafić.
Ze 2 lata temu okradli tam znajomą wracająca z własnej imprezy urodzinowej w pubie.

@NukeOps Ze Szmulkami się zgadzam, ale nie demonizowałbym Południa. Mieszkam tam od ponad 5 lat i nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@semaj: najlepsze jest to, że statystycznie najgorzej jest w Śródmieściu, jak mieszkałem na Solcu to patologii było tyle co debili na wykopie, na Pradze tylko lokalsi którzy zasadniczo mają wszystko w dupie