Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Palaczx: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@przegrany_przegryw: to ja mam chyba twarz menela albo złodzieja, bo nigdy mi nikt nie pozwolił donieść, no chyba, że to wiejski sklepik, gdzie mnie znano od urodzenia. W żadnym mieście, w żadnym sklepie nikt mi nigdy nie odpuścił, jeśli mi brakowało kilku groszy ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet wczoraj w kerfie płaciłam za coś ok. 5,89, miałam papierową dyszkę i monety 5zł, 50 gr i 20 g,
@przegrany_przegryw: o, z tym wpuszczaniem za okazaniem paragonu to kiedyś miałam jazdy, ale głównie w realu, teraz chyba Auchan to już jest. Często zachodziłam tam na szybkie zakupy po zajęciach, więc miałam ze sobą jakieś teczki czy na wpół opróżnioną butelkę wody. I za każdym razem musiałam pokazywać i poczekać na naklejkę albo przy kasie się tłumaczyć, że nie, ta teczka jest moja, podpisana i tak dalej... xd