Wpis z mikrobloga

Wolałabym się urodzić za co najmniej 100 lat niż teraz ()

Żyje w epoce, gdzie telefony komórkowe i komputery nie były jeszcze potrzebne do życia i w epoce gdzie dzisiejsze smartfony są kilkadziesiąt razy lepsze od dawnych komputerów

I zupełnie nie wiem, czy to dobrze czy źle, ale jakbym miała wybierać, to wolałabym przeniesienie 100 lat do przodu niż do tyłu ))¯_(ツ)_/¯

#technologia #gownowpis
  • 15
@MissPinguin: jeśli nie umarłabyś w dzieciństwie, prawdopodobnie umarłaby połowa twojego rodzeństwa. później, narzekałabyś, że ludzie nie mogą obejść się bez tego diabelskiego radia, jeszcze później sama byś wsłuchiwałabyś się w nie z nadzieją na wiadomości o końcu najstraszliwszej wojny.
serio nie jest dziś tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@R0el każda cywilizacja miała problemy ))¯_(ツ)
Dodaj się co sto lat i porównuj problemy do dzisiejszych
My chociaż epidemii nie mamy ))¯_(ツ)

A że w tym wszystkim uczestniczymy to jest dla nas bardziej istotne
@rwz2088 wiem, że nie jest tak źle
Ale wolałabym urodzić się za 100 lat, gdy już ludzie nie będą tego pamiętać i będzie to odległa historia
A co do dalekiej przyszłości, myślę, że nie będzie tak źle jak niektórzy przewidują :)
@MissPinguin no faktycznie, może te wszystkie problemy są tylko żeby nas zastraszyć, piesek się kończy, ropa, ryby wymierają itd.

ogólnie może po prostu w złym miejscu się urodziłaś? bo ja myślę że ja się w złym urodziłem

ewentualnie lata 60 w USA (no 70 pewnie też xd) mrr
@R0el zamiast" dodaj", miało być "cofnij", głupi słownik :/
Dziwne, że nam(ludziom z Polski) tak się podobają lata 60-70 w USA ;)
Bo ja też ewentualnie chciałabym tam żyć, czyżby dlatego, że nas dzięki komunie wszystko ominęło i marzyliśmy o tym pięknym amerykańskim śnie ))¯_(ツ)_/¯

Ale pomijając to, to strasznie żałuję, że nie doczekam jakiś przełomowych odkryć, np. zmian praw fizyki, dalekich podróży w kosmos, działającej klimatyzacji w autobusach, itp. ;)
@MissPinguin noo, jako młody chłopak jestem zafascynowany Ameryką w tamtych czasach.. najbogatsze państwo niezniszczone przez wojnę z własną kulturą ehh.. te ich samochody, styl życia itd. amerykański sen przeminął i go obecnie nie ma, a my biedne post komunistyczne ludzie (przynajmniej nasi rodzice tacy są) nie mamy gdzie uciec jak to robili nasi przodkowie (no chyba że Australia)

a skąd wiesz że się nie doczekasz? staruszka jesteś?(ʘʘ)
@R0el nie jestem, ale myślę, że nawet jak coś odkryją, to wejdzie to powszechnie w życie chyba po mojej śmierci :D
Teraz też jest dużo fajnych wynalazków itp. ale zwykli ludzie nawet o nich nie wiedzą często, albo jest to mało rozwinięte ))¯_(ツ)_/¯
@MissPinguin no elity zawsze miały lepiej, ale patrz na to że w ciągu twojego życia technologia (elektryka) tak bardzo poszła do przodu - dzisiaj mamy potężniejsze komputery w kieszeni niż statek kosmiczny co pierwszy zawiózł ludzi na księżyc ( ͡º ͜ʖ͡º)

no i końska dupa... koński tyłek sprzed tyłu tysięcy lat do dziś radzi naszym życiem , nie wiem co to ma do rzeczy ale warte uwagi
@R0el właśnie o tym pisałam, że mamy xx mocniejsze urządzenia niż kiedyś w kieszeni ;)

Spoko, te czasy misji na księżyc bardziej nas dotyczą w sumie, niż kogoś kto urodził się w 2000 roku ;)
@MissPinguin ogólnie chyba wiem co nas tak kreci w latach 60 w USA - oni tam wszyscy ćpali! (ʘʘ)
ogólnie świat się bardzo zmienia, na naszych oczach - kiedyś była jakaś osoba co urodziła się w 1880 roku i żyła ponad 100 lat... od bryczki po lot na Marsa można powiedzieć