Wpis z mikrobloga

Dobra. Ja wiem, że Rafonix jak i Magical czytają wykop. Jako koneser (młody stażem) patologi się wypowiem. Ban wpadł, to była kwestia czasu. Wiadomo było.

Teraz tak - Magical, musisz wrócić z #!$%@?ęciem. Przerwa po 20 dniach streama się należy, nie mówię, że nie. Ale teraz znowu idziesz pod górkę a nie z górki. Więc lepiej dobrze przemyśl i zainwestuj kasę co wpadła ze streamów, żeby zrobić porządne dymy na powrót.

Rafonix, masz teraz okienko aby się wbić i #!$%@?ć w końcu tych widzów o których masz ból dupy do Tuczenki. Nie idzie za dobrze ten powrót z Dlive - wszyscy to wiemy. Teraz musisz jebnąć dymy, musi być stary #!$%@? Rafon. Inaczej stracisz (możliwe, że jedyną) furtkę aby się odrodzić.

Mówiąc krótko - #!$%@? teraz dymy Panowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#danielmagical #rafonix #patostreamy
  • 7
@NieMaSpeluny: przecież tucznik ostatnie co zrobi to inwestycja w swój "biznes"

to bardzo u nas, polaków, typowe zachowanie. Ktoś zakłada firmę, w pierwszy rok mercedes za 500k w leasing ale dalsze inwestowanie w biznes jest poza możliwością rozumowania naszych januszy a potem "jak to upadła?" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NieMaSpeluny:
Stary Rafonix nie wróci, bo sam się wstydzi czasów z Twitcha. Poza tym swój sukces na YT wcale nie budował na patolce, tylko OME/telefonach.
Magical wcale nie będzie miał pod górkę. Każdy jego kolejny nowy kanał i tak będzie miał widownie po 3k+.
ESSA Jot Wu ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wiecie, mi napisanie takiego posta (który wydaje mi się sensowny, ale jestem nieobiektywny) w pracy zajmuję 5 min. Czasu w pracy nie szanuje za bardzo, jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A MOŻE, MOŻE akurat Tucznik/Lordoza przeczytają i coś pyknie. Jak nie to nie. Jak tak to najs ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najwyżej zmarnowałem 5 minut.

No właśnie widziałem jak Rafon gra w GTA