Wpis z mikrobloga

Jaki to jest rak, ze ludzie ciagle #!$%@?ą głupoty o tym, jaki to Apple nie #!$%@?, jaki mało innowacyjny, kiedy to chwile temu się okazało, ze całe to gadanie ‚oh, jak to bez jacka, hahaha głupi Apple’, ‚jak to z notchem, hahaha ajfoniarze’, a teraz ci debile patrzą dookoła siebie, na hłałeje i inne xiaomi, wszędzie notche, nigdzie jacków, a ci maja jeszcze #!$%@? czelność sie nazywać myślącymi istotami, paplajac farmazony o Apple beka w #!$%@?. #apple #xiaomi #smartfon #bekazpodludzi #rakcontent
  • 10
@xionze: ty ale mam znajomego co ma telefon z notchem i krytykuje appla xD taki obraz wasz spinacze z obu stron, normalny użytkownik kupuje to co lubi i nie sra w internecie na temat tego co jest lepsze bo to nic nie da
@Milkey: Do Apple nic nie mam ale zadziwia mnie, że ostatnio jak oglądałem jakieś porównania to Iphone wszędzie był ostatni. Ostatni w ładowaniu quick charge, najkrótszy czas na baterii, specyfikacje bez urywu dupy a w crash testach średniawy. Plus mają że Iphone X nie jest taki olbrzymi że do kieszeni się nie mieści ale po plotkach o nowych modelach idą w ślady innych.