Wpis z mikrobloga

Mirki co Tu się #!$%@? na tych fejsbukach to ja nawet nie xD
Odkrycie roku w świecie arachnologów i wszelakich sympatyków, hobbystów hodowli stawonogów ( i nie tylko) !!!!
Otóż Polskę nawiedza PAJONK JADOWITY KUrrrrrłaaa, maksymalnie 4 cm DŁUGOŚCI CIAŁA + odnóża , AGRESYWNYYYY !! @#@# a tym wstrętnym zwierzem ( szatanem, bydlakiem, potworem ) jest pajączek z rodziny Lucosidae - Lycosa Singorienis - ! ładnie ubarwiony, przejawiający agresję w chwili zagrożenia życia pająk z ganku pogońcowatych. Miałem przyjemność mieć parę sztuk z odłowu w hodowli - bardzo ładne, atrakcyjne (poprzez ich styl polowania na ofiarę i aktywność). przez swoją wielkość ukąszenie boli ale dla zdrowego człowieka nie ma szans na zagrożenie życia. z behawioralnych nowinek to tyle że są głównie nocnymi zwierzątkami, kopią głębokie jamy, w których żyją większość czasu

ale manipulacja Pani z fanpage'u Animalistyka swoją notką pełną emocji zasiała panikę rodem z najczarniejszych niemieckich filmów apokaliptycznych XD Na wieczór się tak dawno nie uśmiałem jak dziś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

LINK:
https://www.facebook.com/Animalistka/photos/a.1751564581807016.1073741828.1741749396121868/1865132433783563/?type=3&theater

wołam #terrarystyka #pajaki #apokalipsa #bekazpodludzi #gownowpis
Pobierz InsertPPL - Mirki co Tu się #!$%@? na tych fejsbukach to ja nawet nie xD 
Odkrycie r...
źródło: comment_6fnxmj5CMErWUGJmYSeVYI1zVavPMm5j.jpg
  • 6
@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba: To wiadomo nie od dziś że na Fb więcej pelikanów niż zdrowo myślących ludzi, ale biorąc pod uwagę fakt że Autorka robi kontent typowo przyrodniczy ( nie sprawdzałem dogłębnie, tylko z grubsza zerknąłem ) wrzuca takiego typu shitposty kiedy tak naprawdę pogońcowate bardzo zbliżone do Lucosidae żyją w Polsce od zawsze ( jak i na świecie). post zrobiony typowo pod publikę i do nabicia lajków.