Wpis z mikrobloga

Co się #!$%@? ostatnio na tym portalu to jest #!$%@? dramat. Ciągłe i masowe jechanie po ateistach, racjonalności, nauce i wszystkim co jest powiązane z sekularyzmem. Jestem na tym portalu od ponad 7 lat, ale takiego wysrywu gówna przez 13 latków jeszcze nie widziałem, bo kto inny ma czas na codziennie robienie spamu i wywyższanie się na hehe oświeconych, bo przeczytali kilka kartek z Biblii. Bo nie sądzę, żebyście mieli jakąkolwiek wiedzę na jakikolwiek temat, nie mówiąc o wiedzy filozoficznej czy spiritualiźmie. Jesteście zakałą tego portalu i nie mogę się doczekać aż wrócicie do szkoły, a rodzice Was wyślą na rekolekcje i nie będziecie mieli czasu na codzienne plucie na innych, tak jak dorośli ludzie, którzy jeśli są atestami to mają na to #!$%@? i nie muszą wieszać krzyży w klasach, ani udowadniać innym jacy to oni są głupi. Obrzydziliście mi wchodzenie na ten portal swoim #!$%@? niedorozwojem. #bekazkatoli #gimboateizm #przemyslenia #gorzkiezale #ateizm #religia
  • 19
  • Odpowiedz
@z_polski_jestem: jak mam mowic do przyglupa ktory zamiast wrzucic na czarna liste tag to placze ze wyswietlaja mu sie posty ludzi z odmienymi opiniami . Jestes #!$%@?ą na atencje i po to napisales ten wpis jełopie
  • Odpowiedz
@ciachostko: Odnieś się merytorycznie do mojego wywodu. Poczytaj B. Russella, T.Skolema, R.Carnapa i wejdź na minimalny poziom, na którym w stanie jesteś podjąć ze mną dyskusję. W chwili obecnej jesteś intelektualnym robakiem, który w dodatku próbuje nieskutecznie kpić z internetowych bohaterów walczących o wolność wyznania. Powinieneś ulepszyć świat kompletnie eliminując swoje wadliwe DNA z egzystencji.
  • Odpowiedz
@z_polski_jestem: ahaha, odwracanie kota ogonem, gdy jednak okazało się, że to nie twoje. Jeszcze mi mówisz co mam przeczytać, bo w dyskusji z kimś, kto przeczytał coś więcej bądź coś innego nie dajesz rady fajo z wypoku xd
  • Odpowiedz
@ciachostko: Jak głupi musisz być żeby nie zorietować się, że mam hecę z twoich odpowiedzi? Specjalnie tak piszę bo wiem, że cię to zbulwersuje. Emuluję twój prymitywny mózg i robisz to co chce. Twoje odpowiedzi sa dokładnie takie jak oczekiwałem. Dziękuję za rozrywkę, dzbanuszku.
  • Odpowiedz
@z_polski_jestem: tak tak hecę srecę, patrzcie jaki ze mnie luzak, nic mnie nie ruszają odpowiedzi, jestem totalnie ponad tym ale nadal odpisuje bo mi gul skacze xDDDDDDDDDDDDDD. Co za prostak, śmieszne, że cały czas próbujesz uchodzić za samozwańczego intelektualistę, próbujesz stworzyć rzeczywistość w której jesteś taki "mondry", bo użyłeś kilku bardziej wyszukanych słów i już, Einstein nam się objawił. Nobel już jedzie, oj wykopki
  • Odpowiedz