Wpis z mikrobloga

6500 zl za zrobienie łazienki 8 m2 od A do Z to dobra, czy zawyzona cena? Chodzi o robocizne. Teraz nie ma nic (mieszkanie stan deweloperski). Będzie robiona cała zabudowa kibla, czyli płytki podłoga i ściana na 3m montaż zabudowy (kabina, sedes itp.) Pewne jest to, że gościu zrobi perfekcyjnie #budownictwo #remontujzwykopem
  • 4
@qwerss nie wiem skąd jesteś ale u mnie (Mazury here, miasto 15k) za samą ubikacje we wnece za robocizne krzyknął 1,5. Za łazienkę ok. 7m2 powiedział 8k. Mieszkanie w planach do zmiany więc nie robię. Za same gładzie, malowanie i jeden podwieszony sufit robocizna wyszła 8.5k. Mieszkanie 56m2.
@qwerss: Ja #!$%@?ę, w 3 dni bez doświadczenia położyłem prawie wszystkie płytki w łazience 6m na ścianie, zabudowa sedesu zrobiona już dawno - to jest przykręcenie stelaża na 4 śruby + obudowanie gk (albo cała ściana z gk) - maks 1 dzień roboty. Zaczynam chyba zmieniać branżę, jeśli za tydzień - 10 dni roboty wyciągnę 6,5k, to za miesiąc wychodzi więcej niż standardowy programista 15k