Wpis z mikrobloga

Tymczasem na Urzedniczej 2 m 9....Na Gohę spadł słodki regenerujacy sen. Śni jej się morze nad morzami. Wielka rzeka pelna Tatry. Śni jej się radosne dzieciństwo na Urzedniczej 2m 9, radosne, dzieciece lata gdy beztrosko bawila się z siostrą Zosią pod stołem na ktorym Stanislawa Sulej Piotrowska właśnie kroiła warzywa do słynnej klopsikowej a w calym domu rozciagal się zapach ciasta drożdżowego, dopiekajacego się w piecyku...W całym domu panowal nieskazitelny porzadek a złe czasy maly dopiero nadejść...ponure zniszczenie i bród, degeneracja i sranie pod siebie. Goha budzi się zlana potem otwiera oczy i widzi twarz syna Daniela Mariana. Mamuś co Ci jest szepcze Dobry Syn poprawiajac schorowanej choc nie starej jeszcze matce poduszki pod glową... Synu śnił mi sie koszmar, że byłam alkoholiczką, że wyzywałeś mnie i inni jacyś obcy z komputera. Że nie miałam.pieniedzy, a ty bawiłeś się i szastałeś nimi na prawo i lewo...że ktos skakal z pieca na mój segment...że cala Polska mnie podgladała w najbardziej intymnych sytuacjach. DOBRZE, ŻE TO BYŁ TYLKO SEN. Westchneła Goha i nagle rozległa się znajoma muzyczka i głos Ivony zabrzmał w całym mieszkaniu...Goha Goha Goha ty #!$%@? 3 zlote!!!! Kkkkkkkkk kkkkk rozesmial się Daniel matka ty #!$%@? menelico zamknij #!$%@?ę i na stream !!!
#danielmagical
  • 6