Wpis z mikrobloga

@hejk4: ogólnie jakoś się w życiu ustawiłem , chodzi mi po prostu oto ,że żałuję paru lat jakie poświęciłem na samodzielne zrozumienie gdzie i jak robić kaskę , jakbym mając np 16 lat dostał dobre porady to już wtedy bym wszedł w jakiś temat i był pare lat do przodu
@SantaMuerte_: to sięga nawet dalej , nie wiem czemu z mentalności ludzi jak ktoś robi w wyżej wymienionych zadowach to jest robol, a jak siedzi przy biurku to król = D Lepiej chyba sobie kłaść płytki i cisnąć po kilkaset złotych dziennie niż być sekretarką i zarabiać z 2500 miesięcznie a w takich zawodach zwykle jest sielska atmosfera , fajeczki , piwko jeśli ktoś lubi ,pogaduchy i sprośne kawały
@AndyMendy: ten pogląd się na szczęście zmienia, zwróć uwagę, że o dobrego fachowca ludzie się biją i zazwyczaj taki to nie jest jakimś wątłym pijaczkiem Mietkiem.

Lepiej chyba sobie kłaść płytki i cisnąć po kilkaset złotych dziennie niż być sekretarką i zarabiać z 2500


Wchodzisz na feministyczne tematy XD wiem, jaki miałeś zamysł ale sekretarka raczej nie zajmie się układaniem płytek czy innymi ciężkimi zawodami - nie bez powodu są zdominowane