Wpis z mikrobloga

Przyjaciółka mojego różowego paska znalazła sobie w końcu faceta.

Ona ma ~150 cm wzrostu (trudno mi powiedzieć, ile dokładnie, bo podwyższa się koturnami i szpilkami, a zapytać mi głupio). Z twarzy nawet ładna, szczupła, cycki może niezbyt wielkie, ale są. Znalazła sobie faceta 190 cm. Jest zakochana po uszy i twierdzi, że spełniło się jej największe marzenie. Zawsze chciała mieć wysokiego faceta, bo "przeciwieństwa się przyciągają", a poza tym "z wysokim facetem czuje się bezpiecznie".

#logikarozowychpaskow #zwiazki
  • 63
  • Odpowiedz
@glonstar: w akademiku była taka para (właściwie to małżeństwo). Żartowaliśmy sobie z nich, że gość ma breloczek do kluczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@glonstar: Widzisz, a właściwie wszyscy patrzcie - to nie chodzi o to żeby facet był 10, 15, 20 cm wyższy od różowego paska. Różowemu paskowi chodzi o to, żeby mieć faceta wyższego niż faceci którejkolwiek z jej koleżanek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@glonstar: Kiedyś jeszcze w gimbazie był taki Michał co zawsze był przygotowany na lekcje, zawsze miał zadania domowe, dobrze się uczył itp. Pewnego dnia pojechałem na rower i koło Biedronki jak chciałem przejechać na drugą stronę ulicy(jechałem po ścieżce rowerowej przy chodniku) patrzę na prawo- nic nie jedzie, na lewo też no to jadę, a że światło miałem zielone to niczego się nie bałem i później jeszcze przez park jechałem i
  • Odpowiedz