Dzisiejsze podsumowanie gry Polaków [2018-08-13]:

Bramkarze
Rafał Gikiewicz (30 lata) [klub: Union Berlin]: rozegrał 90 minut. Jego zespół zremisował 1-1 z FC Koln w 2. Bundeslidze niemieckiej.

Jakub Stolarczyk (17 lat) [klub: Leicester]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych w Leicester U23. Jego zespół wygrał 1-0 ze Swansea U23 w Premier League 2.

Maciej Majewski (29 lat) [Grindavik]: spędził cały mecz na ławce rezerwowych. Jego zespół przegrał 4-0 z Valur'em w 1 lidze islandzkiej

Pomocnicy
Marcin Pietron (32 lata) [klub: Fram Larvik]: rozegrał 77 minut. Jego zespół przegrał 3-1 ze Stabaek 2 w 3 lidze norweskiej.

Martin Kobylański (24 lata) [klub: Münster]: wszedł z ławki w 46 minucie. Jego zespół wygrał 1-0 z Lotte w 3 lidze niemieckiej.

Napastnicy
Jarosław Lindner (30 lat) [klub: Sportfreunde Lotte]: rozegrał 90 minut. Jego zespół przegrał 1-0 z Münster w 3 lidze niemieckiej.

________________________________________________________________________________________________
Za wszelkie literówki/błędy z góry przepraszam.
O kimś zapomniałem lub gdzieś brakuje jakiejś informacji? - Powiadom mnie w komentarzu :)
Codzienne podsumowania i istotniejsze informacje jak np. występ Rafała Gikiewicza - znajdziecie pod tagiem #nasizagranica