Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czemu nikt tu nie użył określenia beta kobiet i alfa kobiet. Przecież to działa dokładnie tak samo. Bycie miłą i kochana nie daje żadnych korzyści - pozwala mężczyznie na manipulacje, poszerzanie granic i traktowanie jak popychadlo.
Kobiety 'zolzy' czyli alfa, są chłodne, stawiają warunki itp itd, to facetów kręci i omamia. Nie mam na myśli księżniczek.
Kobieta nie może być za dobra. Nie polecam. A już na pewno nie może pokazywać zbytnio zainteresowania. Mam tu na myśli początkowe fazy zapoznawania się.
Oczywiście jeśli ktoś nam się nie podoba to automatycznie stajemy się 'alfa' ale to żadne osiągnięcie.
Są też odmiany kobiet beta bankomatów, ale to już też skrajna desperacja....
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 13
Kobiety 'zolzy' czyli alfa, są chłodne, stawiają warunki itp itd, to facetów kręci i omamia


@Czikabella: Tak kręci, że można mieć ochotę takiej przylać, ale nie można. Strasznie niekobiece to zachowanie. Pluje ile mogę na takie. Aby z dala od nich.

Kobieta nie może być za dobra.


No tak, to najlepiej być "za zła"? Bzdury pleciesz. Jak jest obustronne zainteresowanie to NALEŻY być kimś dobrym dla drugiego i oczekiwać, ale nie
@nowywinternetach nie mam na myśli skrajnych przypadków księżniczek i roszczeniowych lal. Ale na pewno będziesz mniek zainteresowany taką która się stara, jest na każde twoje skinienie i z wieloma rzeczami się zgadza.

Trzeba być dobrym, ale chyba nie za bardzo i nie zbyt często ;) tak samo wasze rady z nie kupowanie prezentów, w drugą stronę też to działa: nie gotuj mu na wstępie, nie wyreczaj

Uwierz ze znam przypadki kobiet które
Ale na pewno będziesz mniek zainteresowany taką która się stara, jest na każde twoje skinienie i z wieloma rzeczami się zgadza.


@Czikabella: Na pewno to będzie trzeba umrzeć. Dlaczego miałbym nie być zainteresowany kimś kto się dla mnie stara i nie jest kimś kłótliwym, tylko umiemy się dogadać, a więc zgadzać?

Co to znaczy na każde skinienie? Że jak mówię, że potrzebuje dla siebie czasu to ona mi go daje? Że
@Czikabella: To może nie jest problem w tym co robisz, a kogo wybierasz, by mu siebie oferować? Jeśli oczywiście jest to dobro, że dobro (dla kogoś), a nie że uważasz, że dobro, bo takim jest dla Ciebie. Bo to też różnica.

ogólnie to staram się zmienic swoje dotychczasowe nawyki


Jak bycie dobrą to zły nawyk, to jeszcze sporo przed Tobą. Jak zbytnia nachalność i upierdliwość, tudzież desperacja to pełna zgoda.
@nowywinternetach ale to źle działa we wszystkich kontaktach międzyludzkich a nie tylko związkach romantycznych. Dla wszystkich chyba za dobra i często jest to wykorzystywane na moją niekorzyść. Jak to mawiają 'miej #!$%@?' takie to płytkie ale jednak prawdziwe.
@Czikabella: Jak się asertywnie stawia granice, to tak się nie dzieje. Jak się jest dobrym bezinteresownie, to tym bardziej nie ma zawodu. Robisz coś i tyle, bo dobroć wynika z wewnątrz (jest prawdziwa), a nie gdy jest się dobrym dla pokazu, albo żeby ktoś polubił (czyli fałszywa).

Dla wszystkich chyba za dobra


Czyli co tym wszystkim robisz, że taka to dobroć? Ja tam poznałem w życiu kilka "za dobrych osób" i
@Czikabella: ależ uzył. Te ktore probuja byc "alfa" nazywane są "zołzami" i chocby na fejsie istnieja rozne bardzo popularne fajpejdże które sie tym okresleniem spazmuja. Zreszta przy wyjątkowej radości komentujacych i lajkujacych tam lasek. Istnieje tez cala masa fajpejdzy gdzie różne pajace jak autor np tego wysrywa: https://www.facebook.com/oczamimezczyznypl/ sadza rozne wzruszajace pierdoły a cała masa lasek sie do tych pierdół masowo spazmuje. Kobiety wiec maja cala mase miejsc w necie gdzie
@Czikabella jestem w związku małżeńskim z kobietą która się nie kłóci i jest dobra, a przynajmniej się stara xD i jest to najlepsza rzecz jaką mogłem zrobić. Nigdy żadnej innej. Jak mnie wkurzały te wszystkie darcia ryja. A tutaj ja się staram ona się stara i wszystko jest ok. Więc Twoje dziwne rozkminy są bez sensu.
Są też odmiany kobiet beta bankomatów, ale to już też skrajna desperacja....


Ja tego tak nie widzę. Szanował bym kobietę która by mnie obdarowywała jakimiś prezentami pod warunkiem że wśród nich były też uczucia. W zamian i ja dawałbym jej co mógł.