Wpis z mikrobloga

@DyskTysionc: różnie bywa z tymi czapkami new ery XD
moja pierwsza wyblakła po jednym sezonie letnim i była do wywalenia.
za to drugą tyrałem przez całą wiosnę, połowę lata, dwie wycieczki do grecji i hiszpanii i wygląda jeszcze w miarę dobrze, nie wstyd w niej wyjść na miasto. (widać na niej brązowy ale nie rzuca się to tak w oczy). właściwie jedyne co możesz zrobić ze swoją to użyć barwnika (ja
@DyskTysionc: @ZnudzonyInternauta: jak bawełna to złapie. Gorzej, że nie wiadomo z czego są nici, szczególnie te odpowiadające za "znaczki". Jeśli też bawełniane - to z białych zrobią Ci się czarne albo bardzo bliskie czarnego ;) Jak są ze sztucznego materiału, to nie zabarwią się. Tak samo wszelakie inne nici - one też nie złapią koloru. Dodatkowo jeśli stopień odbarwienia czapeczki jest różny, a Ty jesteś mocnym pedantem - pod światło,
@tesset: bardziej myślałem żeby poeksperymentować z kolorami i zrobić z niej coś bardziej rzucającego się w oczy, najpierw wrzucić ją do wybielacza a potem pod kilka kolorów, wtedy nierównomierne zabarwienie nie będzie sprawiało problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DyskTysionc: jeszcze się nad tym nie zastanawiałem, słyszałem że w przypadku koszulek wystarczy rozcieńczyć barwnik w garnku i przy odpowiedniej temperaturze wrzucić do niego koszulkę na 5 minut, aczkolwiek czapka jest zrobiona z grubszego materiału + daszek może się zdeformować, co do pralki to na pewno odpada