Wpis z mikrobloga

@LichoToWie: Naprawdę muszę takie rzeczy tłumaczyć? Pokazywać ciało swojej kobiety tysiącom ludzi na stronie ze śmiesznymi obrazkami za plusy? To nie jest żałosne?
Nawet jeśli wyraziła pisemną zgodę na to, nie zmienia to faktu, że takie to właśnie jest.
Ofkors wiem, że to zarzutka, taka nie za oczywista, ale odnoszę się do ogółu sprawy.
  • Odpowiedz
@LichoToWie: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Że uważam za żałosne to gdy jeżeli facet daje posuwać swoją żonę innemu facetowi, oznacza to, że uważam że seks jest żałosny? Taka sama analogia.
Pewne rzeczy i widoki powinny zostać zarezerwowane tylko dla drugiej połówki i tyle w temacie.
  • Odpowiedz
@LichoToWie: jaką zdradę? Niektórzy faceci lubią, gdy kto inny dobiera się do ich kobiet. To nie jest w końcu też niby nic złego, bo obie strony (no, w tym przypadku trzy strony) się na to godzą. Ale w dalszym ciągu jest to dla mnie żałosne.
  • Odpowiedz
@Akuzativ: Jak na siłę? To przecież główna istota Twoich postów. Że coś jest żałosne. Na siłę bym się czepiał gdybym zwrócił uwagę na to, iż napisałeś "gdy jeżeli facet" co jest masłem maślanym. Kolega @LichoToWie zapytał co konkretnie jest żałosne i o tym jest cała rozmowa. Nie umiesz wytłumaczyć dlaczego jest żałosne, bo zwyczajnie niepoprawnie posługujesz się tym słowem.
  • Odpowiedz