Wpis z mikrobloga

@mab122:

Myśleliśmy, że nogi Boga złapaliśmy, że oto nas przyjęto do szkoły poetów. Szkoła poetów, Dżizus, #!$%@?, ja #!$%@?ę! Przez pięć lat stron tysiące, młodość w bibliotekach. A potem bida, bida i rozczarowanie!
  • Odpowiedz
@fredperry: tak samo samorząd, wrzucają reklamówkę/ulotkę/przywitanie, chwalą się obozem... ale strona obozu nie działa XD (na wydruku nie ma żadnych szczegółów/konkretów)

Nie wspominając o tym, że na fanpage'u mój wydział ma link do politechniki na domenie wroc.pl a nie edu.pl XD
i połowa linków w FAQ itp. na subdomenie wydziału jest nie aktualna XD
  • Odpowiedz
@mab122: Też standard, u mojego różowego prowadząca miała na stronie maila ze złą domeną, cały rok wysłał jej prezentacje na złego maila a ona #!$%@?ła wszystkich bo nic nie dostała .
  • Odpowiedz
@mab122: widzę, że PRz nie jest odosobnionym przypadkiem. Pamiętam nawet jak dostałem mandat w mpku nie mając jeszcze legitki a kupiłem bilet studencki (jakoś koniec września ale zajęcia już się zaczęły). Pokazuje kanarowi papier z uczelni, że jestem studentem, oczywiście nie przyjął tego bo jak to tak papier z pieczątką, ma być legitka. No to jazda do punktu obsługi i oczywiście odbiłem się od ściany u pani w okienku bo rok
  • Odpowiedz
@dlaczegoplaczesz: nie no ja chcę kierunek Mechaniki i budowy maszyn na tym wydziale po prostu, bo specjalności (hint: nie inż. cieplna), ale wydział nie wygląda zachęcająco i wszyscy mi go odradzali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz