Wpis z mikrobloga

@Roger_Casement: "Nie wiem, jak Ty, ale ja wolałbym nie płacić podatków przeznaczanych na alkoholików, narkomanów i przestępców."

Z czymś się zgadzamy. Ok. W sumie racja. Mozna iść na pewne ustępstwa. Kieruje się zasadą jak wcześniej. Jeśli nie ma to wpływu na osoby 3cie niech robią co chcą.
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Ta "dewiacja" również może tworzyć rodzine. Homoseksualizm jest czymś naturalnym, a brak akceptacji wynika z wieloletniego wpływu kościoła. Już w starożytnej Grecji było to coś powszechnego.
  • Odpowiedz
@Mesiya391:
Taką rodzinę jak człowiek z psem albo brat z siostrą?
Homoseksualizm jest czymś naturalnym tak jak zespół Downa.

Tak odnośnie ciągle przywoływanej
  • Odpowiedz
@MikiGRU: Na pewno ten wielki wpływ konfucjanizmu miał wpływ na obecną sytuację w Polsce... Jak wyżej. Nie nazwałbym kazirodztwa czymś normalnym, ale jeśli nie będzie mieć to wpływu na innych to proszę bardzo. Religia została stworzona dla ludzi prostych, a oni nigdy nie lubią tego co inne, odmienne i zapewne dlatego zostało to zapisane.
  • Odpowiedz
@mmmmkkkk: Jeśli nie mówisz o ulgach to już mówisz o zupełnie innej kategorii związków. Wspólne rozliczanie to też przywilej związany z posiadaniem potomstwa i rodziny - ulgi podatkowe. Dziedziczenie można sobie załatwić u notariusza. Jeśli jest zapotrzebowanie to państwo może się o tego przychylić i wprowadzić związki partnerskie które jednym podpisem by to ustalały bez większych kosztów notarialnych. Nie ma jednak nic wspólnego - Z BRAKIEM PRAW jak to niektórzy
  • Odpowiedz
@Mesiya391:
Sam przywołałeś starożytną Grecję ale konfucjanizm Ci nie pasuje.
To co do Grecji jeszcze; pederastów też pochwalasz? Tam to było na porządku dziennym.
I tak mała ciekawostka; "Zachowania seksualne nie były wyznacznikiem tożsamości, jak ma to miejsce współcześnie"

Kazirodztwo jest tak normalne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maxPL: Przecież nie mówi, że powinna zdjąć tę kartkę i przestać, po prostu wyraziła swoje zdanie, "nie pozdrawiam". Jest to kolosalna różnica.
  • Odpowiedz
@kontonr77: Jeśli nie zrozumiałeś chciałem tylko pokazać jakim nonsensem jest pokazywanie zdjęć wyrwanych z kontekstu. To, że jakaś część tego środowiska tak robi nie znaczy, że resza się z tym utożsamia. Tak samo mam nadzieję, że narodowcy nie hajluja sobie na powitanie.
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: A co jest złego w związkach poligamicznych? Jak dla mnie muzułmanie jak chcą powinni takie móc zawierać, tak samo jak związki kazirodcze i wszystkie inne gdzie dochodzi do zawarcia dobrowolnej umowy pomiędzy dorosłymi ludźmi.
  • Odpowiedz
@Mesiya391: aby małżeństwo było związkiem dwóch mężczyzn, należy zmienić konstytucję, gdyż w niej jak byk stoi, że małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny, dlaczego więc ciągle widzę tłumy, które protestują w obronie tej konstytucji, łamanej przez PiS, gdy sam chcesz łamać konstytucję ?
  • Odpowiedz