Wpis z mikrobloga

@appylan: pod koniec poprzedniego sezonu miałem wrażenie, że Lewandowski prowadzi klub trochę po omacku, jak taki trochę eksperyment (przede wszystkim w momencie gdy chwalił się, że w żadnym meczu nie wystawił takiej samej jedenastki). Teraz gdy wydawało się, że pierwszy skład się wykrystalizował (o czym dziś pisałem w komentarzu) to trener przewrócił to do góry nogami. Niejako robiąc z Figo kozła ofiarnego - skoro po przegranym meczu lądujesz poza składem z
@kierunkowskaz: jak chciał nagrodzić Żyrę za postawę na treningach (szacunek za to), to powinien go wystawić na miejscu Ecika, mimo że brakuje mu szybkości. Ale nie można ściągać gwiazdy zespołu. Serio, Zagłębie jest chyba najbardziej uzależnionym od formy gwiazdy (Figo) drużyną w lidze. Idiotyzm.
@appylan: @kierunkowskaz: decyzja czy nie decyzja, już od jakiegoś czasu uważałem, że przydałby się nam ktoś jeszcze na pozycji dziesiątki. Figo jest świetnym piłkarzem i chwała mu za to, jak ciągnie nas do przodu niepierwszy zresztą sezon, ale nie możemy uzależniać się od dyspozycji jednego zawodnika, bo popadniemy w ten sposób w stagnację. na każdej pozycji musi być rywalizacja