Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem o co chodzi przegrywom z tagów #przegryw, #stulejacontent, #tfwnogf jeśli chodzi o #tinder. Ja jestem max 6/10, mam tylko 189cm wzrostu, dodałem eleganckie zdjęcie (selfie), mam zabawny i interesujący opis ("Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia czy mam ci pokazać mój profil jeszcze raz"), wypisane moje oryginalne, niespotykane zainteresowania (podróże małe i duże, siłownia, chodzenie po klubach) i jakoś nie narzekam na brak par. Problemem nie jest to, że jesteście brzydcy, tylko że macie #!$%@? charaktery.
#feels #depresja #zalesie #gownowpis
hauser15 - Nie rozumiem o co chodzi przegrywom z tagów #przegryw, #stulejacontent, #t...

źródło: comment_n0xBnd1RN9gI1EutOAzZEMVzlYI0Hs7e.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Kartori: "Bardziej napracować" xDD
Nie, brzydcy najczęściej nie mają w ogóle szans, wieszają się albo siedzą zapłakani gdzieś w piwnicy. I to nie jest szokujące że przystojny ma łatwiej. Szokujące jest to, że w XXI wieku przystojniak może 2 kliknięciami na aplikacji internetowej ogarnąć całonocne ruchanie, podczas gdy ktoś mniej urodziwy nie jest w stanie umówić się nawet na zwykły spacer/kawę z dziewczyną.
  • Odpowiedz
  • 4
Szokujące jest to, że w XXI wieku przystojniak może 2 kliknięciami na aplikacji internetowej ogarnąć całonocne ruchanie, podczas gdy ktoś mniej urodziwy nie jest w stanie umówić się nawet na zwykły spacer/kawę z dziewczyną.


@hauser15: co w tym szokującego? To jest wspaniałe i stanowi rozwinięcie tego, co od zawsze dzieje się w klubach dyskotekach.

I osobiście wolę właśnie wyrywanie w lokalach i potem szybkie numerki nawet gdzieś w plenerze. Od razu
  • Odpowiedz