Wpis z mikrobloga

Mirko ratuj!
Kilka lat temu remontowałem z kolegą łazienkę w moim mieszkaniu. Trochę wtedy popiliśmy i włączyła się nam dusza artysty: w ruch poszły marker i ołówek, a ściana pokryła się #!$%@?, pentagramami, wulgaryzmami i jakimiś pijackimi wysrywami. Całość została zakryta konstrukcją z płyt gipsowo-kartonowych na którą przykleiliśmy płytki.
Zbieg zdarzeń sprawił, że sprzedaję to mieszkanie komuś z bardzo bliskiej rodziny. Osoba ta nie podziela mojego poczucia humoru i zrobi się bardzo nieprzyjemnie w moim życiu jeśli odkryje tę „twórczość”. Rzecz w tym, że umowa jest już podpisana, za miesiąc przeprowadzka a ja dopiero sobie o tym przypomniałem.
Czy jest jakiś sposób żeby usunąć te bohomazy? Koszt nie gra roli. Do części mam dostęp przez otwór rewizyjny (między ścianą a płytą GK jest jakiś centymetr przestrzenni). Zrywanie płytek nie wchodzi w grę (bo niby jak to wytłumaczę). Pewne jest natomiast, że w ciągu najbliższych lat zrobi to nowy właściciel.
Za odpowiedzi radzące żeby nie chlać w trakcie pracy dziękuję – to wiem.
#mirkopomusz #kiciochpyta #remontujzwykopem #budownictwo #lazienka #remont #problemypierwszegoswiata
  • 118
  • Odpowiedz
@dump zostaw nic nie rób. Myślisz że ludzie nie mają co robić tylko remontować co kilka lat łazienkę, gdzie dopiero była remontowana. Daje że będzie taka łazienka przez następne 15lat nie ruszana. Co najwyżej to pomaluj sufit.. ale nie nowe płytki.
  • Odpowiedz
@dump: jak taki problem z tymi bohomazami, to weź to zerwij jak niektórzy radzą i to tam wyczyść, a wujkowi pociśnij, że coś się wydarzyło niedobrego (pęknięta rura, jakieś kafelki zaczęły odpadać, zwarcie było i trzeba było wymienić przewód)
  • Odpowiedz
@dump: udaj jakąś awarię, skuj płyty i zmaż bohomazy. Wtedy zaproś wujka i pokaż co się stało. W ramach dobrych relacji zaproś i spytaj jaką chce łazienkę. No i to jest dobry powód żeby pic w pracy. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dump: nie bój się być sobą. życie staje się piękne, kiedy zaakceptujesz siebie takiego, jakim jesteś i nie przyjmujesz się opinią innych, nawet jeżeli rysujesz po pijaku #!$%@? na ścianie w łazience. ważne, aby być sobą!
  • Odpowiedz
@dump: a co cię to boli? Zostawić to jak jest, co obrazi się?


Niektórzy mają hopla na punkcie ŁEJEZU CO INNI POWIEDZO, też bym zostawił i wywalone, nie mój kij w dupie xD
  • Odpowiedz
Środek do czyszczenia palników olejowych w sprayu. Zmywa i rozpuszcza. Dostępne w Szczecinie Konchem Dodatkowo możesz zadzwonić i się poradzić. Podczas psikania nie palić!!!

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@dump: sprawa jest prosta. Jak ktoś to zobaczysz to mówisz, że ty to zrobiłeś i jesteś z tego dumny. A jak ktoś się o to obrazi to #!$%@? jego problem i niech standardowo - #!$%@?
  • Odpowiedz