Wpis z mikrobloga

#gothic #returning
Jak jest z tymi orkami w GD, ile ich mogę ubić i do kiedy żeby mi się reputacja u nich nie spierdzieliła? Jestem dopiero pod koniec drugiego rozdziału i jeszcze nie mam UluMulu (nie gadałem z HoshPakiem o nim jeszcze) i orkowie zostali mi tylko wokół zamku, koło palisady i starego cmentarzyska i w starym kanionie trolli z G1 (tam gdzie jest teraz takie rusztowanie). Zastanawiam się czy tego cholerstwa jakoś nie spróbować ubić teraz mimo że byłoby ciężko w #!$%@?, exp by się przydał. Gram pod zrękę i łuki/2H więc do ubijania coś bym zawsze wykombinował, nie chcę sobie później fabuły i questów blokować.
  • 10
  • Odpowiedz
@Restling: bić możesz ile chcesz, ale nie zabijasz hoshpaka ( chodziło Ci raczej o ur shaka) na wzgórzu, górskiego miasta orków, miasta orków (drogę do niego można), no i cmentarz zostawiasz, ale obóz wokół bez problemu wybijasz.
  • Odpowiedz
@Firnow: Górskie miasto rozumiem to to w kierunku kanionu trolli z G1? I tak, jak zwykle pomyliłem Hosh-Paka z Ur-Shakiem, tylko trochę przyps bo jeden już nie żyje. Może będzie banglać jak rzucę zapomnienie na Ur-Shaka czy coś, chyba że Hosh-Paka trzeba do jeszcze jakiegoś konkretnego questa (poza tym na zabicie go od paladyna z zamku z podstawki)
  • Odpowiedz
@Restling: jak zabiłeś hoshpaka to przepada Ci quest i zapewne potka na atrybuty, urshak i tak z Tobą powinien gadać. Górskie miasto(w sumie bardziej obóz) jest pomiędzy świątynią śniącego a nowym obozem. Niedaleko wrzoda pilnującego rudy.
Miasto orków, czyli to co najważniejsze jest tam gdzie kiedyś kanion trolli, wchodzisz po takiej ścieżce drewnianej, to strażników przed wejściem możesz wybić, ale jak wchodzisz to musisz mieć ulu mulu.
  • Odpowiedz
@Asterling: @Firnow: Trochę odkop, ale mniejsza. Wyrżnąłem oblężenie zamku w górniczej dolinie i zrobiłem Ulu-Mulu (musiałem rzucić zapomnienie na Ur-Shaka żeby zaczął ze mną gadać, dostałem nawet o tym wpis w dzienniku) i robię questy dla orków.
Tylko jest lipa z areną. Gram pod zręczność a pierwszą walkę i tak muszę zrobić używając Ulu-Mulu. Z bonusami mam ledwo 55 siłki i nic praktycznie nie robię orkowi, nawet mu
  • Odpowiedz
@Restling: Który rozdział? Masz bardzo mało siły, ja w mieście orków miałem jakieś 140 siły. Pod zręczność czyli jakich broni używasz? Nic nie masz rozwnięte w 2h? Poza tym jak grasz pod zrękę to wątek orków nie jest zbyt ważny i śmiało można go pózniej robić.
  • Odpowiedz
@Firnow: W zasadzie to mam teraz koniec 2 rozdziału, gram łuki i 2H pod zrękę (oba po 90% teraz) i nic nie podbijałem siły, na razie spróbuję zrobić całą resztę questów dla orków, może starczy reputacji i nie będę musiał areny klepać
  • Odpowiedz