Wpis z mikrobloga

@KoldiuszCaesar: Odpisałbym Ci jaki vpn, ale już dawno pewnie jesteś w Chinach bez VPNa to i tak nie zobaczysz. (,)

anyway, proton VPN chyba w Chinach w całości zbanowany, więc nie będę forsował wyjątkowo #bojowkaprotonvpn.
Chociaż mają serwery w Hong Kongu i Singgapurze. Ale nie mam pojęcia czy w Chinach działają. Hong Kondzki powinien w sumie. :P

NordVPN ma w #!$%@? serwerków w Azji, możliwe, ze
@Jarzyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

pobrałem kilka darmowych i metodą prób i błędów wyłoniłem najlepszego darmowego, dalej jestem w Chinach, vpn bangla, dziękuję Ci za odpowiedź i cenne rady mireczku!
@KoldiuszCaesar: No jak odpisujesz to faktycznie działa. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Jaki działa metodą prób i błędów?
Jakie testowałeś, które działają?
Przyda się z ciekawości, by w archiwum wykopu leżał taki wpis ze sprawdzonymi vpnami działającymi i nie - w Chinach. ^^
@Jarzyna najlepszym z tych darmowych okazał się 'VPN MELON', bardzo niepozorny, ma opcję wyboru kilku serwerów oraz tego najszybszego, obecnie wrzucam kilkadziesiąt zdjęć na chmurę, działa już 6h non stop i ani razu nie zerwało mi połączenia. Facebook, messenger, Google (gmail, yt, translator) wszystko śmiga aż miło :)

Drugim który sobie zostawiłem jest 'TURBO VPN', korzystałem z niego w zasadzie tylko raz poza tym testowym razem ale tutaj nie zawsze chce się