Wpis z mikrobloga

Na głównej post różowej ze zrobiła kanapki dla ziomków XD które są zapakowane a stuleje piszą że wyglądają super ekstra smakowicie XD ja pienie
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Alorotom: Tamtem post i komentarze są pozytywne i promują dobre zachowanie. Każdy się uśmiecha, pisze miłe rzeczy, chwali, ktoś dziękuje. Ten post i komentarze są destrukcyjne, zawistne i powodują złe emocje. Jak myślisz którzy ludzie są bardziej szczęśliwi? Ci z bólem pośladków o to, że ktoś zrobił coś małego a fajnego czy Ci którzy potrafią cieszyć się z innymi i wymieniać pozytywną energią?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daox: Aloszka #!$%@?ła o Klopsztandze jakieś totalnie niestworzone rzeczy, jak to niezrównoważona baba po rozstaniu, Klopsztanga ofc zachowanie z rigczem i stwierdził, że niech sobie gada, dla niego to co było zostaje między nimi.
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: Co ty gadasz, gdzie? Masz linka? Ja pamiętam, że jak założyła konto, to wyśmiewała te całe poznawanie się mirków i łączenie w pary, mówiła jakie to w #!$%@? słabe i śmieszne. Potem mi zniknęła z oczu (to pewnie jak bolca znalazła i już się tak nie udzielała), a tu się okazuje, że sama coś takiego odjaniepawliła i jeszcze publicznie wyprała brudy xDDDD
  • Odpowiedz
@bezbekpol A widziałeś "projekt lady" na tvn?

Kazdy się może zmienić, wystarczy trochę chęci, czasami kasy, ale wizja tego co było i tego co mają teraz uświadamia wielu że ich życia zmieni się na dużo lepsze niż miały zanim dołączyły do programu.
  • Odpowiedz
@Alorotom: Zobacz co się dzieje pod moim wpisem na temat sierściucha-#!$%@?. Kociary się zleciały, do tego bialorycerze, i masz mix wykopowych #!$%@? w pigułce. Idiotka pozbywa się kota, a #!$%@? klepią po pleckach.
  • Odpowiedz
@Alorotom: A dlaczego nie? Zaplusowałem bo pozytywna akcja. Przypomniały mi się własne wypady, tyle, że nikt mi kanapek nie robił, co najwyżej sam sobie zrobiłem i zapakowałem obok browara na drogę xD
  • Odpowiedz
@Budo A miałeś taką akcję: (?)

Mama robi kanapki do szkoły, i pyta ser czy szynka

Ale ty wiesz że idziesz #!$%@? na wagary, będzie ognisko, znajomi którzy wywołują u Ciebie pozytywną energię, totalnie #!$%@? bo ani praca Cię nie dotyczy, ani szkoła bo w sumie jesteś młody, mlody BÓG... każdy tak myślał (
  • Odpowiedz