Wpis z mikrobloga

Hej, mam parę spostrzeżeń do 2cb.

Zarzuciłem niedawno 30mg + 10mg godzinę później, z tego co czytałem to jest to dawka wchodząca już na "ciężkie" terytorium po którym wizuale mają zastępować cały obraz a ja siedziałbym na fotelu niezdatny do czegokolwiek. U mnie wyglądało to tak, że wizuale rzeczywiście były, kolory zostały mocno wyjaskrawione i obraz wyostrzony, ale nie było żadnych ruchomych wizuali. Obraz był "statyczny". Nastrój się znacznie poprawił, odczuwałem przyjemny bodyload, muzyka ciekawsza w odbiorze, ale to by było w sumie na tyle. Zero psychodeli, trzeźwość umysłu przez cały trip. Po 60ug kwasu efekty były już intensywniejsze i efekty wizualne wyraźniejsze.

Czuję się trochę zawiedziony bo oczekiwałem czegoś więcej. Chociaż wydaje mi się, że fajnie zgrywałaby się z ziołem. Ewentualnie mógłbym spróbować nexus flipa bo podobno z emką jest to jeden z najciekawszych mixów.

Próbował ktoś z was może tą fenylkę i podzieli się swoimi spostrzeżeniami?

#narkotykizawszespoko #2cb #lsd
  • 6
  • Odpowiedz
@Lenspool: Dawka: 1,5 tabletki żółtej myszki miki ~37mg ? Uczucie "ciasnego sweterka" jak po LSD, tylko ciut mocniejsze. I śmiech. Uczucie rozpierającego, niepohamowanego śmiechu. Po dorzuceniu kolejnej po jakimś czasie - lekkie "marszczenie się" obrazu na brzegach i wyostrzone kolory.

Może większa dawka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bdffx: No może i racja, w takim razie chodziło mi o body high.
@dagoththorus: Zarzuciłem łącznie 2 pixy każda niby po 20mg. Dodam jeszcze, że tripowałem w nocy przy zgaszonym świetle. Mógłbym spróbować 50mg, myślisz że w dzień efekty będą lepsze?
  • Odpowiedz