Wpis z mikrobloga

Piękny ból dupy w mediach społecznościowych z powodu zdjęcia tęczowych flag. (nota bene wcześniej Ci sami ludzie śmiali się z "bólu dupy prawaków") Jestem ciekaw jak ogromny dysonans poznawczy mają teraz entuzjaści wywieszania tego typu transparentów w instytucji, która powinna być neutralna światopoglądowo. Wszyscy przedstawiciele tej grupy są za demokracją, a teraz demokracja zdecydowała. :)
#poznan #mpk
  • 5
  • Odpowiedz
@motyw: jakaś gejowska grupa wykupiła od MPK usługę: "wywieszenie na każdym tramwaju tęczowych chorągiewek" Na cały tydzień bodajże, ale mogę się mylić. Zebrało się tyle skarg i negatywnych opinii, że MPK postanowiło je zdjąć mimo podpisanej umowy.
  • Odpowiedz
@motyw: nie chcę tam ani krzyży, flag Watykanu ani flag lgbtqwerty, zostawmy komunikację miejską w spokoju!
Lewusy tak się nabijają z forsowania światopoglądu przez katoli, a są jeszcze gorsi.
  • Odpowiedz
@ocoimwszystkimchodzi: Były legalne. Ale koniunktura była negatywna, więc tako samo legalnie je zdjęli. A to, że poniosą skutki cywilno-prawne z racji zawarcia umowy to ich sprawa. Widocznie bardziej opłaca się zerwać umowę ;)
  • Odpowiedz