Wpis z mikrobloga

Zawsze się zastanawiałem jakby to było gdyby ludzie chodzący na takie parady nie ubierali się wyzywająco i ostro kolorystycznie. Ot tak, pokazać się od jak najzwyklejszej strony jako przeciętny zjadacz chleba. Myślę że wtedy większość nie odbierałaby tego tak wrogo, może nawet poczułaby skruchę, patrząc na swoje dotychczasowe mniemanie o ludziach innej orientacji: "Ej, przecież oni wyglądają jak typowe i dostosowane do dzisiejszych zasad dobrego smaku społeczeństwo, szanuję ich".
Wydaje mi się, że poprzzez taką awangardę zarówno w strojach jak i zachowaniu jeszcze bardziej się izolują, aniżeliby tego chcieli

#lgbt #przemysleniazdupy
  • 8
@Vereor: Napisałeś:

Wydaje mi się, że poprzzez taką awangardę zarówno w strojach jak i zachowaniu jeszcze bardziej się izolują, aniżeliby tego chcieli

Ot tak, pokazać się od jak najzwyklejszej strony jako przeciętny zjadacz chleba. Myślę że wtedy większość nie odbierałaby tego tak wrogo, może nawet poczułaby skruchę, patrząc na swoje dotychczasowe mniemanie o ludziach innej orientacji: "Ej, przecież oni wyglądają jak typowe i dostosowane do dzisiejszych zasad dobrego smaku społeczeństwo, szanuję