Wpis z mikrobloga

Mam dla Was konkurs...to za to, że tak mi fajnie pomagacie na Wykopie i wspieracie w walce o lepsze życie mojej córki Pauliny chorej na Stwardnienie Rozsiane. Jak wiecie jestem zawodowym strażakiem, ostatnio sporo publikowałem materiałów ze Szwecji ale nie tylko...wśród tych, którzy w komentarzu zrobią coś fajnego ( może to być nawet jeden wyraz opisujący straż pożarną...wulgaryzmy się nie liczą( ͡° ͜ʖ ͡°) zrobią mema albo fajowy rysunek ) rozlosuję 1 z 4 posiłków, które stanowią całodobowe wyżywienie strażaka, będącego np. oddelegowanym za granicę. Specjalnie dla Was rozprułem taki zestaw, który wrócił ze Szwecji....to jest rozdajo, więc wszelkie koszty ponoszę ja :) o 9 rano w poniedziałek losowanie....
#robertt1969 #pomagamypaulinie #rozdajo #konkurs #ciekawostki #strazpozarna #psp
r.....9 - Mam dla Was konkurs...to za to, że tak mi fajnie pomagacie na Wykopie i wsp...

źródło: comment_8YJEvkLDIcbgwDbEnEh4l3iOtmydqqEy.jpg

Pobierz
  • 102
  • Odpowiedz
  • 3
@robertt1969 ja chcę tylko napisać że strażacy to bardzo niedoceniona służba. Zawsze uważałem i uważać będę że jesteście prawdziwymi bohaterami. Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz
@robertt1969: miałem dziadka, który był komendantem OSP. Ale to był fart dla wnuka. Mogłem godzinami siedzieć w strażackim Żuku przebrany za strażaka i włączać syreny i koguty! Do dziś gdzieś na strychu mam właśnie takiego zepsutego koguta od Żuka!
Raz nawet mnie dziadek na "akcję" wziął. Załadowali pompę do Żuka i pojechaliśmy pomóc jednemu sadownikowi, bo susza była i miał sad obok stawu. Wrzucili pompę (taką pływającą) do tego stawu i
  • Odpowiedz
@robertt1969 nigdy za młodu nie pomyślałabym, że zostanę strażakiem, a teraz sobie życia bez tego nie wyobrażam. Mam chłopaka strażaka i sama należę do OSP. Nie ma nic lepszego, niż poczucie dobrze wykonanej roboty, gdy wracasz zmęczony i brudny do remizy po akcji. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jedyna służba w całym kraju która cieszy się szacunkiem i sympatią społeczeństwa. Skandaliczne jest to jakie macie niskie zarobki :(
  • Odpowiedz