Wpis z mikrobloga

Gościo się pyta czy jego dziewczyna po filologii rosyjskiej ma szanse zostać programistką w pół roku xD Po Wielu komentarzach krytycznych temu pomysłowi usuwa je wszystkie xD

Następnym razem zapyta sie ktoś czy dziewczyna po socjologii ma szansę zostać astronautą xD No ludzie, nauczcie się znosić krytykę

@szejk_wojak

#programowanie
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Philopolemus_Fronius: lul, ale nie opowiadaj bajek, jak się zacząłeś uczyć dopiero w 13r życia to ty ledwo co hello world opanowales, do programisty czy nawet indyjskiego klepacza kodu, który wyssal umiejętności z mlekiem siostry to daleka droga.
  • Odpowiedz
@Life_will_kill_ya: Jest różnica w rok przez ciecia a w pół roku przez karyne po filologii rosyjskiej. Cieć ma od razu +10 do nauki i inteligencji bo jest mężczyzną.

Zresztą nikt nie mówi, że programowanie to jakieś nad wyraz ambitne zajęcie, więc sobie nie dopowiadaj bałwanie xd
  • Odpowiedz
@Philopolemus_Fronius: Na początku chciałem się z ciebie (specjalnie z małej litery xD) pośmiać i twojego kruchego ego junior web deveolopera czy innego studenta informatyki, ale jak uświadomiłem sobie że jesteś tylko żałosnym seksistowskim mizoginem z wykop.pl to mi się tylko smutno zrobiło :<
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MiKeyCo: @warning_sign: @sublingual: nie każdy się do tego nadaje, nawet ludzie, którzy w liceum byli na mat-fizach często mają problemy z programowaniem.
Oczywiście nie znaczy to, że ona się na pewno nie nadaje, po prostu szanse na to nie są wysokie. Np. u mnie w pracy jest człowiek po studiach muzycznych.
  • Odpowiedz
Oczywiście nie znaczy to, że ona się na pewno nie nadaje, po prostu szanse na to nie są wysokie. Np. u mnie w pracy jest człowiek po studiach muzycznych.


@msichal: Przebijam. Moim przełożonym był gość bez matury.
  • Odpowiedz