Wpis z mikrobloga

@carver: Tak grał w ostatnim sezonie, praktycznie jako regista, ale nie wiem jak będzie to wyglądać kiedy wrócił Bonucci który jak wiadomo potrafi rozegrać od obrony, zobaczymy. Długie piłki od Bonucciego to jedyne co mnie pociesza w jego powrocie.
@Minieri: Favilli już w Genoi od jakiegoś czasu. Kean tak jak mówisz out, ale też wolałbym, żeby został. Cristiano musi odpoczywać, a jedynym jego zmiennikiem będzie 32 letni Mandzukic. Trochę słabo, bo Mandzu to nie kosmita, i może się zajechać.
@realbs: Była oficjalka co do Favilliego? Chyba ominąłem.

Trochę słabo, bo Mandzu to nie kosmita, i może się zajechać.


@realbs: Zawsze można grać z Dybalą na fałszywej "9", opcji jest sporo.
@Minieri: Ta, Favilli już trenuje z Genoą od paru dni. Dybalą grać można, tylko, że to też jest gość, który często potrafi wpaść w dołek. Jak dla mnie to zmiennik obowiązkowy, tym bardziej, że Kean pod względem taktycznym wygląda prawdopodobnie znacznie lepiej po tym sezonie w Weronie. Zobaczymy jak to będzie.
@realbs: Nadal nie mogę znaleźć oficjalki Favillego, ale skoro mówisz że trenuje już w Genui to ci zaufam, W tym wypadku Kean mógłby zostać, przydałby się na pewno.
@Minieri imho za Coste powinien grać Mandzukić, a za Cana Mandzukić. I jeszcze może Cancelo bym na Mandzukicia zmienił.

@7thchamber: Skąd te informacje? Nie ma żadnej podstawy aby tak miało się stać, wystarczy aby Wojtek trzymał formę i będzie w wyjściowym. Nie zapominaj też, że Perin też może mieć słaby mecz. Jeśli mówisz o słabym występie Polaka na MŚ, to pamiętaj że Włocha na tych mistrzostwach nie było, co więcej jest on trzecim wyborem selekcjonera.