Wpis z mikrobloga

Gdzie we #wroclaw jest duża, #!$%@? w kosmos Biedronka? Chodzi mi o to, gdzie poza żarciem są też te gazetkowe rzeczy. Od paru dni szukam jednej rzeczy, która jest w gazetce i albo trafiam na taką, gdzie jest tylko jedzenie, albo dział z tymi 'innymi' przedmiotami bardzo okrojony.
Od 6 sierpnia jest coś, co chciałabym bardzo kupić i tak jak mówię - poszukuję bardzo dużej, dobrze zaopatrzonej Biedronki. Mogę pojechać nawet na drugi koniec miasta, więc lokalizacja jest dowolna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@consummatumest baciarellego możesz spróbować, kiedyś było wszystko ale ostatnio straszny burdel... Ale jakby bardzo Ci na czymś zależało to spróbuj podjechać do Długołęki, chyba największa "strefa koszy" jaką kiedykolwiek widziałem w biedrze ( ͡ ͜ʖ ͡)
Horbaczewskiego


@mnemonk: jest tam rozsądny wybór ale też i sporo kupujących przez co niektórych towarów może brakować. będąc w tej okolicy warto odwiedzić też pobliską Biedronkę przy Bystrzyckiej która jest mniejsza, ale klientów jest sporo mniej przez co możne być lepszy wybór
@Seee: potwierdzam. jest to chyba największa Biedronka we Wrocławiu przez co niektóre rzeczy mocno promocyjne z gazetki które ludzie kupują codziennie (np. pomidory, masło) znikają od razu wykupione hurtowo przez sklepikarzy. zawsze jak tam jestem to widzę osoby ewidentnie kupujące w ilościach hurtowych... ( ͡° ʖ̯ ͡°)