Wpis z mikrobloga

Dobra jako naczelny atencjusz dorzucę swoje 5 groszy. Normalnie przy aferkach mam bekę jak diabli, ale teraz to już przesada. Teraz złapałem takiego agresora, że muszę obalić piwko, a nawet dwa. No bo ogarnijcie, młoda dziewczyna, która miała całe życie przed sobą popełniła samobójstwo przez tego sku... EKHM 'człowieka' Człowieka, który uderzył ja w twarz za to, że obgryzała paznokcie, człowieka, który wmawiał jej, że jest najgorsza na tym świecie, porównywał ja do jego byłych, szantażował emocjonalnie, że sam się zabije i na dodatek zabronił jej brania leków przepisanych od specjalisty. Czaicie? Dziewczyna, która niby tak kochał była przez niego jechana i niszczona psychicznie. Normalnie mi jest jej żal, tak mi socjopacie, który ma lepszy humor jak babcie biegnąca na tramwaj się przewróci. Najgorsze, że typ teraz odwraca kota ogonem i pisze jak to ją kochał, szkoda tylko, że z powodu faktu, że pali mu się pod tyłkiem. Ja nie wiem, to jakieś dziedziczne u wysokich członków ruchu pewnego dziadka z muszką? Jeden chce strzelać do ludzi na plażach, drugi zaraża kiłą, a trzeci zabija swoją własną kobietę. Mam nadzieję, że karma dopadnie tego zwyrodnialca i to w swojej najbardziej su###atej formie.
#axeliocontent #wykop #afera
  • 28
@Nedkely i rodzice nic kompletnie nie widzieli, że z córką się coś dzieje? Przecież to wygląda jakby ona była kompletnie sama bez niczyjej pomocy i po fakcie wszyscy się budzicie.