Wpis z mikrobloga

Gram sobie w taką jedną grę mmo. W naszej gildii jest taka dziewczyna ma ~17 lat całkiem ładna powiedzmy 6-7/10i ona zaczęła kręcić z typem również z naszej gildii który ma ~30. Wyznają sobie miłości i w ogóle. I wszystko było by spoko gdyby nie fakt że oni mieszkają po 2 stronach polski, a typ jest otyly, niemyje zębów, a jego ryj wygląda jakby dostał granatem odlamkowym prosto w twarz (ma tyle blizn). Znam go osobiście i on jest odrazajacy xD
Oczywiście oni się nigdy nie spotkali, ale ta dziewczyna jest w nim zakochana po uszy, on jak sam mi wyznał chce po prostu ją zaruchac xD
Nie mogę się doczekać kiedy oni się spotkają, ona go zobaczy INRL i puści pawia i cały czar prysnie xD
#zwiazki #grymmo #przegrw
G.....c - Gram sobie w taką jedną grę mmo. W naszej gildii jest taka dziewczyna ma ~1...

źródło: comment_YBY23TTqMY5DjrzKjZNU53oQSyhBLI6p.jpg

Pobierz
  • 23
@Gvizdec: 9-letnia gra wg google, że też jeszcze się trzyma. Ja swego czasu grałem w Dofus, a potem Wakfu. Pamiętam taką akcję, jak jakaś dziewczyna z gildii pokazała typowi cycki na kamerce w zamian za jakiegoś tam drogiego itemka.
@lewoprawo: takie akcje z nudesami i wirtualne dawanie dupy są na porządku dziennym w grach mmo. Tego typu laski lgna do tryhardow i nolifow, żeby Ci byli ich sponsorami. Dosłownie cyfrowe #!$%@?. Można by o tym książkę napisać xD
Co do długowieczności gier mmo. Jest stały fanbase, ludzie grają w 1 grę latami.
@lewoprawo: Taki World of Warcraft ma 14 lat i na popularność nie narzeka. Za 4 dni wychodzi do niego kolejny dodatek. Do The elder scrolls online ciągle wychodzą nowe dodatki. Wiele innych mmo po przejściu na ftp odżyło ponownie. Może ten gatunek w dobie fortnita i innych tego typu szybkich gierek nie jest tak popularny, ale daleko mu do umierania.