Wpis z mikrobloga

Mirki nie wyczymię ( ͡ ͜ʖ ͡) U mnie w firmie jednej babce zepsuł się monitor. Informatyk na urlopie, panika, bo robotę trza skończyć przed weekendem. Proponuję, żeby na parę dni podmienić monitory od innej babki, której teraz nie ma w pracy, na co wielka kierowniczka do mnie z ryjem - Nie! Bo RODO!
Kobieta na stanowisku, typ wiecznie wywyższającej się jędzy, a k---a myśli, że jak zamienią monitory, to ta zobaczy co druga ma w komputerze....
#logikarozowychpaskow
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hello_7: kobiety są gł0pie, to co od nich wymagasz. Jak pracował w urzędzie, baba potrafiła siedzieć przez 4 godziny i nic nie robić bo jej się monitor zepsuł. A dzwoniła po mnie ponoć 100 razy (ani razu) - tak jej było wygodnie. Oczywiście awaria monitora była spowodowana tym, że był wyłączony przyciskiem (przypadkowo przez sprzątaczkę) .No i kobitka niewiedziała co zrobić, bo zawsze ma włączony monitor a w ten dzień
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 61
@hello_7: trzeba jej powiedzieć, że nie ma racji i nie ma pojęcia o czym mówi dodatkowo nawet nie wie co to rodo tylko używa tego jak zaklęcia. Tak żeby jej w pięty poszło i zmienić samodzinie monitor żeby pokazać prawdę.
  • Odpowiedz
@hello_7 Ciocia kupila lapka w jakims wiejskim rtv agd. Po 7 dniach siadla matryca, poprosila mnie zebym jej to oddal na gwarancje. Na miejscu typek ktory przedstawil sie jako tamtejszy informatyk, przekonywal mnie, ze nie warto oddawac do wymiany matrycy bo zniknie wszystko z pulpitu xDD
  • Odpowiedz