Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, #dziendoter ;)

To już mój ostatni wpis pod tym tagiem. Poniżej przedstawiam trochę ciekawostek z ostatnich 100 dni (nie uwzględniają dnia nr. 101). Forma bardziej przystępna niż edytowanie tego we wpisie.

Na koniec chciałbym przekazać tylko dwie rzeczy.
Pierwszą z nich są podziękowania dla tych, ktorzy pozytywnie odbierali całą serię wpisów z moim udziałem.
Drugą kwestią jest podejście ludzi do tego portalu ze śmiesznymi obrazkami i brak rozumienis tego co się czyta/przegląda. Jak sama nazwa wskazuje, przeglądamy mikroblog, co z definicji oznacza dowolność zamieszczanych tu treści. Natomiast jak widać zrozumienie tego wykracza poza OGROMNĄ część obecnej to społeczności [tak, vikop.ua to portal społecznościowy ( SZOK ZOBACZ MEMY)], nie mówiąc o tym jak skomplikowanym systemem są dla was czarnelisty i sam algorytm wypoka.
Tym ludziom również dziękuję za to, że miałem nieziemską bekę z waszych komentarzy, tego irracjonalnego bólu dupy i myślenia, że wasz płacz cokolwiek znaczy xDDD

To by było na tyle, bo szkoda mi czasu na rozwodzenie się i tłumaczenie oczywistości.
Elko pomelko ;>

#koszuledotera #pierwszyatencjuszwykopu #ubierajsiezwykopem #atencyjnyniebieskipasek
d.....r - Dzień dobry, #dziendoter ;)

To już mój ostatni wpis pod tym tagiem. Poni...

źródło: comment_J3bgNqtJiU8LKG92LqvLUBADqnkGSbN0.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mnie tylko ciągle zastanawia jedno.. dlaczego?


@Moon_Dancer: jak dla mnie to wyrosło to na kanwie #codziennabiurwa (@Efrajm), która też zapowiadała 100 dni w sukienkach, a wysypała się po 30. OP tymczasem pokazał, że można dotrwać spokojnie do końca mimo hejtu i gównoburz, no i że niebieski też może się atencjonować. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@d0t3r: fajny to był czelendz a hejty pod nim jeszcze lepsze. Ta zaraza dotyka coraz większej ilości jakichś ogólnotematycznych portali, najpierw się to zalęgło na demotywatorach (od paru lat są one tubą propagandową ruchów prawicowych), potem przyszło tutaj.

To są takie sebixy internetu. Sami nic nie wstawią, ale jak ktoś wstawi to go zniszczą. Moje stare konto musiałem usunąć bo #!$%@? spod tagu przegryw się na mnie uwzięły i codziennie
  • Odpowiedz
@d0t3r: Pięknie teraz wyjaśniłeś tych, co cały czas wylewali na ciebie toksyny xD
Najlepsze jest to, że nie musiałeś niemal nic zrobić, wystarczyło zrobić excela z najbardziej plusowanymi komentarzami i je tu wstawić.
Kiedyś tu częściej postowałam, ale przestałam, jak wszyscy zaczęli wylewać na mnie wiadro pomyj, myśląc, że jest się najlepszym i ma się wszędzie racje. Prawda jest taka, że wcale nie różnicie się od tych grażyn i januszy
  • Odpowiedz