Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, #dziendoter ;)

To już mój ostatni wpis pod tym tagiem. Poniżej przedstawiam trochę ciekawostek z ostatnich 100 dni (nie uwzględniają dnia nr. 101). Forma bardziej przystępna niż edytowanie tego we wpisie.

Na koniec chciałbym przekazać tylko dwie rzeczy.
Pierwszą z nich są podziękowania dla tych, ktorzy pozytywnie odbierali całą serię wpisów z moim udziałem.
Drugą kwestią jest podejście ludzi do tego portalu ze śmiesznymi obrazkami i brak rozumienis tego co się czyta/przegląda. Jak sama nazwa wskazuje, przeglądamy mikroblog, co z definicji oznacza dowolność zamieszczanych tu treści. Natomiast jak widać zrozumienie tego wykracza poza OGROMNĄ część obecnej to społeczności [tak, vikop.ua to portal społecznościowy ( SZOK ZOBACZ MEMY)], nie mówiąc o tym jak skomplikowanym systemem są dla was czarnelisty i sam algorytm wypoka.
Tym ludziom również dziękuję za to, że miałem nieziemską bekę z waszych komentarzy, tego irracjonalnego bólu dupy i myślenia, że wasz płacz cokolwiek znaczy xDDD

To by było na tyle, bo szkoda mi czasu na rozwodzenie się i tłumaczenie oczywistości.
Elko pomelko ;>

#koszuledotera #pierwszyatencjuszwykopu #ubierajsiezwykopem #atencyjnyniebieskipasek
d.....r - Dzień dobry, #dziendoter ;)

To już mój ostatni wpis pod tym tagiem. Poni...

źródło: comment_J3bgNqtJiU8LKG92LqvLUBADqnkGSbN0.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
@d0t3r: . Coś niewiarygodnego! Co dzień siadaliśmy jak do telenoweli, żeby właśnie oglądać jego koszule. Fenomen socjologiczny ! Ileż razy można było mu przypisać podczas tej kariery: że można w życiu przegrać bez układów XD, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei.

Fenomen społeczny! Przecież my, dzięki tym koszulom, żyliśmy życiem zastępczym.

Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele...bardzo wiele... ( tutaj załamanie głosu). Mam nadzieję,
  • Odpowiedz
@lady_katarina
@idol89
XDDD chyba z was. Nie widzicie tego, że robicie dokładnie to samo co ja? To sie nazywa hipokryzja.
Wyraziłam swoją opinię w miarę przystępny sposób A już zaczęły się przekleństwa i ktoś mi każde #!$%@?... bo co? Bo śmiem mieć inne zdanie niż ty?
A Ty druga mądra? Kim musi być człowiek który przejmuje się moimi komentarzami?
  • Odpowiedz
@d0t3r: działa to też w drugą stronę :p ty masz dowolność w wrzucaniu kontentu oni mają dowolność w jego komentowaniu a niektóre były śmieszne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
mikroblog, co z definicji oznacza dowolność zamieszczanych tu treści.

waszych komentarzy, tego irracjonalnego bólu dupy i myślenia, że wasz płacz cokolwiek znaczy xDDD


@d0t3r: To się gryzie. Skoro Ty możesz wrzucić dowolny wpis to ktokolwiek może go dowolnie skomentować i generalnie nic Ci do tego ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@d0t3r ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeśli Wólczanka albo Armani jeszcze się do Ciebie nie zwrócili - to pewnie wkrótce to zrobią ( ͡° ͜ʖ ͡°) niezły zasięg. Moja kolekcja ogranicza się do kilkunastu :). Pozdrawiam.
  • Odpowiedz