Wpis z mikrobloga

Lol, na co Wy się nabieracie xD Użytkownik Majkel47 to spam, na onecie nagle niejaka Majka47 również kupiła S7 i również tam broni sklepu który ma w kontakcie podany aż numer konta xD Kto Wam udzieli tej gwarancji? Sklep który za jakiś czas sobie zniknie? :D Jak już chcecie cebulić tokupcie se coś na aliexpress/banggood/gearbest i już.

https://zapytaj.onet.pl/Category/007,035/2,31496070,Czy_strona_httpseudanezakupypl_jest_legitna.html
  • Odpowiedz
@eudanezakupy halo,czekam na odpowiedz już któryś dzien w sprawie zlecenia wyslania pieniędzy,zwrocilem towar,na trackingach widnieje informacja że przesyłka doszła i proszę teraz potwierdzić że wysyłacie pieniadze w 14 dni,nic nie muszę wam już dostarczać,proszę o odpowiedz!
  • Odpowiedz
@eudanezakupy: Telefon zamówiony 26 sierpnia!Najpierw zatrzymany na urzędzie celnym teraz od dwóch tygodni na poczcie,co rozmowa z przedstawicielem firmy to inne wytłumaczenie.Zastanawiam się nad pozwem zbiorowym (jest już kilka chętnych osób).Sprawa oczywiście została 24.10.2018 zgłoszona na policję.Adam
  • Odpowiedz
ja nie dostalam ani zamowienia ani zwrotu piniedzy a zis mija 50 dzien nr zamowienia to to 41404 napisalam do nich odpisali mi za musze czekac na zwrot pieniedzy do polowy lisyopada
  • Odpowiedz
@PlywajacyHolender: Zgodnie z ich regulaminem muszę poczekać do 5 listopada (zamówienie z 21 września). Wtedy mogę składać reklamację w związku z niewywiązaniem się z terminu realizacji. Do dnia dzisiejszego nic nie dostałam.
  • Odpowiedz
Witam wszystkich,telefon doszedł, wszyystko jest z nim okej, zawiera wszystkie akcesoria i papiery. Jedyny mankament to to, że jest przeznaczony na rynek amerykański co wyklucza go z noramlnego działania w polsce. Fakt działa ale zasięgu jest jedna kreska góra dwie, transmisja danych nie działa wogóle byłem w salonie orange powiedzieli że telefon jest zza granicy stąd taki problem. Pozatym na wifi śmiga jak marzenie dodam że jest brandowny siecią Verizon+ czyli ktoś
  • Odpowiedz
Zamówiłam telefon samsung s7 na początku września, telefon otrzymałam po ponad miesiącu gdyż został zatrzymany przez urząd celny.Sugerując się opiniami, że jest problem z odzyskaniem pieniędzy zdecydowałam się go odebrać. Sklep zapewniał, że z paczką wszystko będzie na 100% ok. Na pierwszy rzut oka niby wszystko ok, ale otrzymałam wersję amerykańską SM930V bez żadnych papierów. Telefon wygląda jakby był składany z kilku, na pudełku i opakowaniu jest inny numer telefonu. Gdy napisałam
  • Odpowiedz
Właśnie zmienili regulamin. Było: 2. Średni czas realizacji zamówienia, o ile nie zastrzeżono w Karcie Produktu inaczej, wynosi od 2 do **30 dni** roboczych i biegnie od chwili zawarcia umowy sprzedaży Produktu objętego zamówieniem, a w przypadku wyboru przez Klienta jednej z form płatności z góry – od chwili opłacenia zamówienia. a jest już 40 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
poczekajcie troche,telefon idzie z azji a nie europy,ja czekałem ponad miesiąc ale doszedł,co prawda nie byłem w stanie go zaakceptować,odesłałem go,rownież doszedł w ponad 2 tyg do ich magazynu i teraz czekam na zwrot pieniedzy,poczekajcie chwile...
  • Odpowiedz