Wpis z mikrobloga

Witam ja sie cieszyłem przed zakupem ale teraz już mi nie do śmiechu. Czekam już ponad 34 dni a to miał być prezent tydzień temu. W informacji od konsultanta dostaje że trzeba czekać. Masakra a nie sklep i nikomu nie polecam nie warte tej niskiej ceny
  • Odpowiedz
Dostałem telefon, czekałem 2 miesiące, działa bez zastrzeżeń, ale czekanie na niego przez tak długi okres było dosyć stresujące. Wątpię bym kiedyś skorzystał z usług sklepu ponownie.
  • Odpowiedz
Jestem przerażony tym co tu wyczytałem jakie są problemy z tą lichwiarską stroną
Żałuję że nie sprawdziłem opinii przed zakupem , ale cóż mleko się rozlało w dniu dzisiejszym wysłałem do firmy krzak
pismo o odstąpieniu od umowy zawartą dnia 20 listopada tego roku oraz nakaz zwrotu pieniążków , oraz poinformowałem
ich że popełniają przestępstwo z art. 286 KK , zobaczymy co mi odpiszą :-(
  • Odpowiedz
Idąc za ciosem poinformowałem bank swój że są to oszuści , konto które podają to ING więc zalecam wszystkim by się udali do organów ścigania i złożeniu wniosku o popełnienie przestępstwa z art 286 KK
  • Odpowiedz
@eudanezakupy: Odpowiedzi emailowe dublujecie, nawet sklepowi eudanezakupy nie chce się odpisać wracając do historii rozmowy email- nie wiedzą co pisać. W przypadku zwrotu kasy chcą zdjęcia telefonu...po co?sprawę zgłaszam na UOKiK o dalej.
  • Odpowiedz
@maartaa: Witaj, mam taką samą sytuację, z tym że gdy chciałam zwrotu kasy to piszą o to aby przyslać zdjęcia telefonu. Odstępuję od umowy i chcę kasę na konto najdalej w ciągu 14dni.Jeśli nie to sprawa pójdzie dalej. W Polsce mają osoby z ktorymi wspólpracują. Mój adres email kitka37@onet.eu Jeśli trzeba zrobimy pozew razem.
  • Odpowiedz
Witam,12 listopada otrzymalem pieniądze,oddali 1059.99 , powinno być 1099,99 lecz nie che mi sie z nimi juz kłocić o te 40 zł,wiem żeby nie kupować juz niczego z chin,przez posrednika i gdy nie bede na 100% pewny przed kupnem.
  • Odpowiedz
@Justyna2004: ja zdjęcia nie mam i nie będę im nic wysyłał , teraz do mnie piszą że ich system nie widzi mojej wpłaty i chcą bym jeszcze raz zapłacił . Zostało im 13 dni na zwrot pieniążków e-maile zachowuje jako dowód jak i pozostałe dokumenty z banku . Potem już się tym nie zajmuje inne instytucję będą się tym zajmować w moim imieniu , a dołorze wszelkich starań by lichwiarz dostał
  • Odpowiedz
sklep e-udanezakupy.pl została założona przez shoper.pl firma z Krakowa więc uzyskanie danych właściciela strony będzie banał . Czy do kogoś z was pisał facet i przestawiał się jako Damian Nalborczyk lub jakaś inna osoba ? piszcie tutaj .@ Justyna2004 nie usuwaj e-maile przydadzą się jako dowód w sprawie . Ile czasu czekasz na zwrot pieniążków
  • Odpowiedz
Witam.Ja mam e-maila jeszcze od Rafała Korcza,wszystko mam wydrukowane,i wszystkie rozmowy nagrane:).Byłem na policji ale powiedzieli,że lepiej zgłosić na prokuraturę bo wtedy połączą inne sprawy z całej Polski w tej kwestii i wytypują odpowiedzialnych ludzi,którzy się tym konkretnie zajmą.Od 26.08.2018r.,nie otrzymałem telefonu o wartości 2299zł,ani zwrotu gotówki,chociaż wszelkie ich regulaminy dostarczenia dawno minęły.Dlatego zgłosiłem to do prokuratury,będę na bieżąco informował o ciągu wydarzeń.
  • Odpowiedz
Zamowilem telefon pod koniec sierpnia, w zeszly czwartek(po 3 miesiacach)dostalem zwrot pieniedzy. Z tym ze oddali 20 mniej niz zaplacilem, juz mi się nie chce o to klocic. Przez ostatni tydzien codziennie pisalem po jednym mailu dziennie. Co z pieniedzmi i takie tam. Jak widac pomoglo.Gdybym wiedzial, ze takie jaja beda z tym telefonem to bym tam nie kupil tylko sam zamowil z ali przez dhl. NIE POLECAM !!
  • Odpowiedz
Ja zgłosiłem sprawę na policję w Krakowie, gdzie sprawa trafi do prokuratory. Również poinformowałem shopera i google adsense, że serwis oszukuje ludzi.
  • Odpowiedz
Zgodnie z ogólnodostępnym rejestrem spółek brytyjskich firma Coolphones jest w trakcie rozwiązywania działalności. Informacje te można zweryfikować pod adresem: https://beta.companieshouse.gov.uk/company/10394993 Status spółki to "Active proposal to strike off" - tj. oczekujący na wykreślenie, zaś z dokumentów dostępnych w "filling history" widnieje informacja, iż "the company has applied to be stuck off and dissolved" co oznacza, iż firma zawnioskowała o wykreślenie z listy przedsiębiorców i o rozwiązanie spółki.
  • Odpowiedz
@Przemo36: Witajcie, znowu kolejny problem z firmą krzak- rano dostałam email zwrotny że mam zrobić zdjęcia i odeslać sprzęt do reklamacji, i zapewnienia że nie sa oszustami. Jest problem z wysłaniem odpowiedzi na podany email ; shop@udanezakupy.pl - wiadomości wracają Mail-Daimon- albo zwinęli się albo błąd systemu- miałam dziś odesłać tel. -to kolejne koszty wysyłki ponad 100zł do Chin- jestem już pewna że nie dostanę kasy sporotem.
  • Odpowiedz